Skocz do zawartości

100 Lat polskich skrzydeł


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

90 lat polskich skrzydeł, ale niedawno ukazała się książka o lotnisku w Radomiu. Na lotnisku na Sadkowie bazowały Karasie . Między innymi także ten Karaś (mowa oczywiście o modelu tego Karasia).

 

 

1008521.th.jpg 1008520v.th.jpg 1008519v.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny wątek galeryjny i wiele pięknych modeli. Powyższy Battle bardzo ciekawy.

Mam nadzieję, że - wprawdzie późno - ale będę mógł być przyjęty do zacnego grona autorów

 

Avia B.33 (Ił-10) - skala 1:72, zestaw KP z przeróbkami i dodatkami własnymi. Prezentowany w malowaniu jakie nosił w muzeum w Drzonowie przed renowacją (oczywiście z pominięciem zniszczeń, rdzy itp.)

Proszę wybaczyć srebrzące zero, uproszczony akumulator i brak linek anteny

 

IL%25252010%2525201.JPG

 

IL%25252010%2525202.JPG

 

Pozdrawiam - Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie było galeryjki na forum tego modelu a tematycznie wpisuje sie w historie polskich skrzydeł to tutaj pragnę zaprezentować chociaż dwie fotki tego modelu a jest nim Zlin-526ML w skali 1/72 z zestawu firmy AZmodel.

07c3c456eed4be76.jpg

2bdf4fa68ec6d76e.jpg

 

Mikołaj - chyle czola za Ila-10. Wiem jaki jest zestaw wyjsciowy więc tym bardziej wywarł na mnie niesamowite wrażenie. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, Zlinek jest kapitalnie wykonany i jako nowy właściciel nie mogę się nim nacieszyć, a stojankę dostał między Antkami i Wilgą Tylko dwie rzeczy mi spokoju nie dają. Zobacz na fotkę: http://lotnictwo.net.pl/gallery_foto_view.php?id=27345 na górnej powierzchni skrzydeł jest inny wzór malowania i nie wiem, może sugerowałeś sie instrukcją AZeta która często podaje malowania z błędami, a druga sprawa to szkoda że w śmigiełko nie mozna dmuchnąć, ale model klasa.

 

Mikołaju, zatkało mnie po tym Ile-10 piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kilka zdjęć z małej kolekcji samolotó , które stanowiły trzon lotnictwa mysliwskiego. Wykonane w skali 1/32.Modele wykonano na okoliczność 60 rocznicy sformowania 29plm w Ornecie. Tam też można je obejrzeć.

Bardzo dziękuję kolegom Markowi i Sokolowi którzy wykonali moele: Lim2 (kolega Marek), Jak 23 Sokol z KPM.

Co do pozstałych modeli to są to moje pierwsze kroki. Proszę o łagodną krytykeę i podpowiedzi.

Brakuje w nim trochę szczegółów ale musiałem wystawić je w tam stanie bo terminy wystway były zbyt napietę.

dscf1455h.jpg

dscf1453m.jpg

dscf1452w.jpg

dscf1450dj.jpg

dscf1446u.jpg

dscf1445y.jpg

dscf1438d.jpg

dscf1439p.jpg

dscf1436r.jpg

dscf1448w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa! Zrób im lepsze fotki (może plener?) tak aby wyciągnąć je z tego cienia

 

Przydałoby im się jakieś małe lotnisko

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.