Skocz do zawartości

A5M4 Claude, 1:72, Clear Prop


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No i z końcem roku koniec tematu Kloda. Wyszedł jak wyszedł, następny będzie lepszy :haha: Biorąc pod uwagę że to mój pierwszy samolot od 7 lat, nie jest chyba najgorzej.

WARSZTAT

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

HAPI NIJU JER :szampan1:

  • Like 26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżakowi nie wypada mi oceniać , ale zaryzykuję 

1. wykonanie +++

2. zgodność historyczna ? - nie mam pojęcia , ale domniemam że również +++

3. pomysł / tło / diorama - w środowisku naturalnym , czyli +++

4. interpretacja autora (czyli to wszystko co chciałbyś dodać słownie , wyjaśnić ... ) - ? 

5. uwagi (zależne właśnie od interpretacji) - mam dwie w jednej:

- kojarzy mi się ze scenką spod automyjni : "bryka już czysta , kończę kebaba i spadam"

- w sumie gdyby Saburo stał nad którąś z plam to kebaba mógłby pałaszować

 

Oczywiście żart , jak dla mnie bomba , a poziom raczej nieosiągalny .  S. Sakai latał na Zeke 😉 . A żarcik w komplecie z Hepi Njujeer

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektowny i spójny. Podstawki to coś, na co często mam ochotę, ale potem już niestety nie mam sił i cierpliwości i każden nowy projekt jest taki nowy i kuszący i wciąga bo ramki się tak szybko same wycinają  więc starucha-nudziarzawkąt! a z nowym lecimy, lecimy i tak dalej. Więc zazdraszam!

 

Za to będę kolejny, co powie, że mu pomerańcze i żółcie w oku stają, więc nie musisz odpowiadać, że tak miało być i że dobrze że jeszcze stają.

Szszszczczęśliwości!

(alko i inne 0%)

Edytowane przez socjo1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahenobarbus. Może tak właśnie to wyglądało ale trudno się przyzwyczaić. Zupełnie jak z "gościnią" - niby tak, ale pierwotne ośrodki mózgu krzyczą, że nie. Reszta, poza tą miedzią, gra. Sam pokład bardzo udany.  Jeszcze lepszych prac w przyszłym roku. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zaruk napisał:

Ahenobarbus.

Łerudyta. Mondrala.

Ale wiadomix - Żoli, to Żoli. Ino niewiedza innych boli.

Ale sprawdziłem. I w Sylwestra człek sie coś dowi

(pewnie ze studiów powinienem pamiętać, ale nie).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziENkuję kolegom za fidbek, Informuję że opuszczam teraz Wasz dział, aby szerzyć zgorszenie i HAŃBĘ w innym. Ze świętowaniem specjalnie bym się jednak nie spieszył, albowiem wrócę do Was jeszcze w tym roku :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pierwsza klasa, ale jakoś ta żółć przestała mnie przekonywać. Ale ja się nie znam, może tak było :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 01:02, kolejny-Wojtek napisał:

A to muchi posrali ten pokład??

Ale model zacny, śledziłem transmisję.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Duże muchi byli.

AKAGI-1.thumb.JPG.7974fd1d4adffba2bc74e297a4c1ca78.JPG

 

Co do modelu. Moje zdanie znasz:szczerbol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozłacany Claude z czerwonym zadkiem stojący na pokładzie Lazurowego Smoka (lub też Niebieskiego Smoka) - się kolorowo zrobiło :D Model pierwsza klasa, a skoro w tym roku ma jeszcze jakieś Twoje latadło być -  będziem czekać zatem :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.