Skocz do zawartości

[SF] 7TP wersja plot - 2x20mm+wnętrze


Jendrass1

Rekomendowane odpowiedzi

Złośliwy - tak też zrobię, przy czym z zewnątrz nie będę jej tak młotkował mocno.

Zakładam, że gdyby budowano taki wóz (prototyp) to nie brano by nówki z taśmy tylko jakiś służący w jednostce, może nawet starszy dwu wieżowy. Wtedy zdjęliby dwie wieżyczki, wymienili płytę podwieżową i w zasadzie jest ok, eh gdybanie.

Jarku pomysł super ale funduszy brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 507
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heheh, nie mam ale moja Luba rysuje to może ma. To tak się wtedy rysuje bezczelnie po modelu czy jakoś się to proszkuje i z wodą rozrabia czy jak ? rozumiem że ten sam patent tylko w innym kolorze np do tłumika tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda imponująco.

 

Ale (taktycznie) ....

Pluton przeciwlotniczy na szczeblu kompanii to rozpusta. Także w brygadzie byłyby raczej 1-2 bataliony czołgów a nie pułk czołgów.

Tak więc pluton przeciwlotniczy batalionu czułków lekkich 10 Brygady Pancerno-Motorowej.

 

A gdzie obiecane skrzynki ZIP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się sprzeczał ze specjalistą

Proponuję zatem aby w Brygadzie Pancerno-Motorowej znalazły się

- 2 x Bataliony Czołgów (lekkich/średnich) + kompania wsparcia (w niej pluton pelot oraz pluton dział samobieżnych 7TP-D z 75mm schneider).

Skrzynki ZIP ?

Chodzi o te na błotnikach ? Jest zrobiona, muszę pomalować.

To przecież jeszcze nie jest koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł Złośliwca z inżynierami jest super według mnie, podobnie jak sugestia przygaszenia obić pastelami. tak czy siak całość robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajowski, az sie prosi zeby strzelic mu napis "Zakupiony ze skladek.....", lub "Dar ....". Taki klimat.

 

Pozdr.

Pawel

 

A nie lepiej jakąś Władę lub Stasię ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliście mnie, przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego przyjęcia tego bądź co bądź dziwacznego modelu. Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo i modelarskie poklepywanie po plecach

 

Odpowiadam na pytania publiczności.

- co prawda jest już zasadnicza bryła modelu ale nadal nie ma wielu małych, acz ważnych elementów, np. łumika, łopaty, wajchy do naciągania gąsienic, tajemniczego zestawu "podnośników", całej serii skobelków i innych zamknięć, zapasowych gąsienic, plandeki itp. Co prawda dziś przybędzie nam w chacjendzie jeden domownik ale postaram się jakoś w euforii dokończyć te duperelki i do Galerii.

- antena rzecz jasna będzie dorobiona, miejsce pod nią jest gotowe

- z kolorami mi się szczęśliwie udało i przyznaje się są na prawdę niezłe (w porównaniu do tych z nowej monografii i tych z zrekonstruowanego TKS)

- tabliczki i napisy na wozach, to śliska sprawa. Pierwsze moje modele jakie wystawiłem takie nazwy miały i spotkało się to z bardzo nieprzyjemną reakcją forumowiczów (nie tu). Pomyślę na tym, co innego taka tabliczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest na prawym błotniku patrząc od przodu, to co już omawialiśmy z Widdem przy jego modelu, takie dwa cylindryczne kształty. Nie upieram się, że to podnośniki ale tak to nazwano wcześniej.

 

EDIT: Aaaa no i wczoraj przyszła paczuszka z załogantami ...

ZV3504.jpg

Wzorował się będę na Jarkku, który bardzo zgrabnie przerobił dowódcę w skórze na polskiego oficera. Pozostali też nie są zbyt skomplikowani do przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodem mojego dzisiejszego głuptactwa jest następująca historia:

Rano zrobiłem zdjęcia detali które dodałem w 7TP, wrzuciłem na photowiadro, napisałem posta kliknąłem przycisk i poszedłem na uczelnie borykać się z ruskim i co ? Zamiast "Wyślij" kliknąłem "Podgląd" i nici z posta, wrzucam więc zdjęcia jeszcze raz, tym razem za pośrednictwem przycisku "Wyślij".

Wajcha do naciągania gąsienic i łopata

IMG_6510.jpg

Tajemniczy zestaw podnośników i robiąca się skrzynka

IMG_6511.jpg

Jedne z kilku skobelków zamykających klapy wozu

IMG_6512.jpg

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.