Jump to content

Zadajemy pytania dostajemy odpowiedzi i pomoc (Różne...)

Recommended Posts

• Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Myślę,że możesz kupić sobie piaseczek kwarcowy taki coś plażowy i sobie sypać na wikol tam gdzie piasek jest wytarty jak droga dróżka i tym podobne oraz kupić korund taki do kolejek i sobie na przemie

N Nie napisze czy i jak on jest bardzo drobny ale z opisu wynika ,że 0.2.0.5 mm wystarczy.Poza tym korund jest dostępny na allegro i tam poszperaj lub w sklepach kolejkowych tam powinni mieć do

https://www.mojehobby.pl/catalog/Farby-i-Lakiery-100814.html?search_buy_mode=full_offer&search_keywords=concrete

Posted Images

Znalazłem coś takiego, może warto zainwestować 7 dyszek? :D

8GIiNaU.jpg

Chociaż patent z balonem też by mógł wypalić :x 

A co do ziemi pod trawę to będę w takim razie szukał jakiejś posypki, chyba żeby zmieszać mocno zmieloną ziemię z wikolem i tak nakładać, co myślicie? 

Myślę,że możesz kupić sobie piaseczek kwarcowy taki coś plażowy i sobie sypać na wikol tam gdzie piasek jest wytarty jak droga dróżka i tym podobne oraz kupić korund taki do kolejek i sobie na przemiennie sypać na wikol.Co ziemi i tych naturalnych wynalazków też dobre ale przez sitko drobne to przecedzić.Chodzi o skale drobnej ziemi alby nie raziła zbyt grubą ziarnistością.Potem na to jakieś ziemiste piaskowe farby albo pigmenty.Jak nie szkoda 7dych na sadzarkę ja bym brał przydatny gadżet.Zawsze możesz odsprzedać to coś komuś.

• Thanks 1

N

12 godzin temu, Si3rP napisał:

To z piaskiem kwarcowym i korundem napewno wykorzystam :) A podpowiesz mi, gdzie dostać drobny/bardzo drobny korund? 

Nie napisze czy i jak on jest bardzo drobny ale z opisu wynika ,że 0.2.0.5 mm wystarczy.Poza tym korund jest dostępny na allegro i tam poszperaj lub w sklepach kolejkowych tam powinni mieć do makiet takie podsypki.Wybierz wersję odpowiadającą Tobie najbardziej.On generalnie nie jest wcale najdrobniejszy niż piasek kwarcowy o,którym pisałem.

Przykład:

image.thumb.png.928c2b1d12f341e8e68a6d069a482d04.png

• Thanks 1

Mam jeszcze jedno pytanko :)

Jaką farba osiągnąć strukturę betonu? Szukałem.. Ale wszędzie gips, albo klej do kafelek, a mi chodzi o farbę, konkretnie chodzi o betonowe nagrobki. Nagrobki są z napisami i chodzi o to, żeby tych napisów nie zaszpachlować żadnym gipsem. Istnieje jakaś farba która dałaby taką strukturę betonowej płyty?