Skocz do zawartości

Kirowiec K-700 A podorywka lipiec 1987 PGR Manieczki


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 3 - Pojazdy cywilne

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

 

 

Heloł

 

Postaram się sklecić model tego przeuroczego ciężkiego traktora przegubowego . Traktor jest wielki i przy tym brzydki jak noc więc celnie trafia w bożowe gusta

 

Puzderełko :

 

kir2_zpsqjs4ywff.jpg

 

i zawartość :

 

kir1_zpsgowpah7q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiedziałem, że mnie nie zawiedziesz i wystartujesz z jakimś pokrakiem. Jak zwykle zobaczymy kawał dobrej modelarskiej roboty. Etap malowania proszę wraz ze szczegółowym opisem technik bo inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... ten znowu wystartował... dobrze, że są jeszcze dwa miejsca na podium

 

Ale ja tym razem zacząłem dwa.

 

Serio myślę, że bożo znowu wygra.

Ale będzie żółty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy agrotechniczne w Twoim wykonaniu Bożo to zawsze jakaś nowa wiedza. Podglądam.

 

A czemu akurat tamten PGR i rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze . Cieszę się , że mam kibiców , ale zdecydowanie przeceniacie mnie . Traktor raczej będzie żółty , może z jakimś elementem ( jednym błotnikiem albo drzwiami ) w innym kolorze . A dlaczego Manieczki ? Bo w dużym i wzorcowym pegieerze jakim był kombinat Manieczki , te traktory były w użytku

 

Model naprawdę jest duży , pokleciłem ramę , mosty , przegub , błotniki i na wcisk założyłem kółka . Troszkę jeszcze trzeba poszlifować tu i tam i tak wygląda pokraka na tę chwilę :

 

k1_zpsrpjuike0.jpg

 

k7_zpsvpkpfzvo.jpg

 

k6_zpsmnc8n3lk.jpg

 

k5_zps6dd2fv8n.jpg

 

k3_zpsezs0qji9.jpg

 

k2_zpsw0uqql1w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze

 

Ciekawe co to za żywicy używają

 

Żywica jak żywica , dobra według mnie , ale "matki" elementów zdaje się w jakieś części są drukowane i z tego odlewają .

 

Polepiłem trochę traktora i wrzuciłem kilka elementów na sucho do fotek . Tak jak całość jest na bardzo przyzwoitym poziomie , tak na szoferkę trafiłem strasznie skasztanioną . Od wewnątrz jest cała pozalewana glutami żywicy w miejscach gdzie są wyrzeźbione rowki , w które trzeba wkleić szyby . Będę to wydrapywał jakimiś pilnikami i innymi cudakami , ale jest niefajnie . Nie wspomnę że była połamana i progi były mi wylatały co pod drzwiami są . Ale cos się wymyśli .

 

A jaki on jest wielkościowo? cyknij fotkę z "odnośnikiem"jakimkolwiek

 

Proszę bardzo :

 

k00_zpslopnwta5.jpg

 

k0_zps6xabl8vv.jpg

 

k4_zps58ckbsch.jpg

 

k5_zpsbko0uyz7.jpg

 

k3_zps7lwlklnm.jpg

 

k2_zpsjytclnhh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.