Skocz do zawartości

MiG 23MF 1:48 Italeri


GEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w galerii mojego ostatniego modelu. Model MiG 23 MF, z bardzo starego zestawu Italeri, skala 1:48.

Relację z budowy prowadziłem w wątku warsztatowym. Przebieg prac można było śledzić tutaj: viewtopic.php?f=86&t=26938

Sądząc po ilości wejść, w wątek warsztatowy to myślę, że temat śledziło wielu kolegów.

Korzystając z ładnej pogody wybrałem się z nowym dzieckiem na spacer i zrobiłem mu kilka fotek.

Proszę potraktujcie te zdjęcie, jako pierwszą część galerii. Do modelu zrobię jeszcze podstawkę, planuję dorobić drobne wyposażenie typu drabinka, kliny pod koła itp. Zapraszam do spojrzenia na moje widoki, i ewentualne oceny, uwagi, podpowiedzi, co ewentualnie spaprałem. Na końcówkach rakiet dojdą jeszcze zagłuszki, w tej chwili jest to tylko pomalowane.

117sji.jpg

15458666.jpg

85521550.jpg

100icq.jpg

101fbg.jpg

103kex.jpg

104tw.jpg

106wm.jpg

108ir.jpg

109mu.jpg

112ere.jpg

113bx.jpg

116ba.jpg

118ff.jpg

119zdi.jpg

120qkg.jpg

122dy.jpg

43240282.jpg

50948999.jpg

Jeśli was ten temat nie znudził to zrobię jeszcze kilka zdjęć domowych i wkleję. Ale to już razem z podstawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na forum jest wielu kolegów, którzy są świetnie obeznani z tą maszyną i oni zapewne ocenią w sposób wyczerpujący kwestie merytoryczne. Ja nawet nie próbuję

 

Zamiast tego powiem tylko tyle, że jest piękny, a po wątku warsztatowym widać było, że miałeś nie lada zadanie, żeby jakoś wyprowadzić ten zestaw na ludzi (a raczej na Migi). Podziwiam nakład pracy, estetykę wykonania, a przede wszystkim to, że w ogóle Ci się chciało.

 

Wspaniała robota! Moje najszczersze gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna BESTIA Grzegorzu, wielkie pokłony Były momenty, że nie mogłem patrzeć spokojnie w warsztacie, co Ty wyczyniasz przy modelu, ale udało się dotrwać do końca bez środków "znieczulających".

Zaintrygowała mnie zabawa z lakierami, zwłaszcza że od dłuższego już czasu mam wrażenie, że modele tracą na zróżnicowaniu po pokryciu ich powierzchni jednym właśnie lakierem.

Jeszcze raz gratuluję Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za przychylne oceny.

Cieszę się że się podoba. Pracuję dalej nad tym co zapowiadałem. Jak będzie ostateczny finisz to na pewno to pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze jak zawsze na modelwork, patrze, i coś mi nie pasuje, dlaczego na miejscu modelu jest fotka z 1:1? po chwili zauważam że są dwie fotki z 1:1!

 

Super wyszło, aż dałem sie zmylić, samochów wyglada jak podstawka, a zdjęcie jak prawdziwe, zresztą jak sam model, aż mnie wmurowalo w siedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.