Skocz do zawartości

WAŻNA WIADOMOŚĆ


eljazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyrazy współczucia dla Rodziny przyjaciół i wszystkich, którzy Marka znali- to dla mnie też osobiste doświadczenie, bo Marka znałem...

Klub ZTS Lublin dołącza się do kondolencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku Pan Bóg powołał cię do organizowania konkursów modelarskich w niebie. Wielki żal, że odchodzą tacy ludzie jak TY, ale pamięć o Tobie zostanie na zawsze.

 

W imieniu kolegów z ZTS Lublin

 

Imieliński Zbigniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku nie zawsze nam było po drodze z poglądami i opiniami, ale chciałbym aby Pan wiedział, że mam wielki szacunek do Pana, zdobytej przez Pana i przekazanej innym modelarzom (w tym i mnie) wiedzy. Dziękuję za nią i mam nadzieję, że tam gdzie się Pan teraz udał będzie Pan miał możliwość dalszej pracy i dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi...

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka strata, mimo iż nie znałem osobiście Pana Marka, to zawsze pamiętam go z fachowej pomocy merytorycznej. Jak nikt potrafił tak wskazać błędy, aby można było je naprawić. Zawsze też chętnie pomagał czy to z monografiami czy ze zdjęciami. Niech spoczywa w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odszedł ale zawsze będzie w pamięci wszystkich sklejaczy. On i jego rady będą, mam nadzieje ,zawsze nam towarzyszyły w naszym zacnym hobby.

Ogromny szacunek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRODZY MODELARZE

W DNIU JEGO POGRZEBU, W IMIENIU RODZINY, NAJBLIŻSZYCH,I PRZYJACIÓŁ DZIĘKUJEMY WAM ZA WASZĄ PAMIĘĆ I DOBRE SŁOWO O NASZYM DROGIM MARKU.

BYŁ, JEST, I BĘDZIE NASZYM PRZYJACIELEM, INSTRUKTOREM I WIELKIM ZAWCĄ MODELARSTWA.

PAMIĘTAJMY O NIM.

ŚWIEC PANIE NAD JEGO DUSZĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.