Skocz do zawartości

Lim-2/MiG-15


imt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie związane z MiG 15(LiM). Może ktoś z Was posiada wiedzę jaki kolor miał kombinezon polskiego pilota LiM-a z lat 50. Szukałem jakiś info w necie, ale nic nie znalazłem. Są fotki lecz tylko czarno białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak by ktoś potrzebował dokładnych zdjęć poszczególnych elementów, luków itp to obecnie jestem w trakcie prowadzenia prac renowacyjnych SBLim 2A o nb 3303 z Siemirowic więc mogę udostępnić wszystkim zainteresowanym tak samo dobór kolorów, napisów, kalkomanii wszystko pisać w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może byś zrobił z tych zdjęć jakąś fajną paczkę i umieścił na jakimś dysku do ściągnięcia?

Mnie się marzą fotki spodu kadłuba po całej długości i kabiny, szczególnie drugiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mam zrobionych około 1300 zdjęć z prac ale są to zdjęcia stanu agonalnego można powiedzieć niestety, ale jak skończymy pracę to wtedy gdzieś je umieszczę w jakiejś galerii i zostawię.

 

Na chwilę obecną mogę wrzucić kilka zdjęć z prac

 

https://plus.google.com/photos/117140081691608419937/albums/6017811986668026289?banner=pwa&authkey=CI2ynuWjlP3RDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mam zrobionych około 1300 zdjęć z prac ale są to zdjęcia stanu agonalnego można powiedzieć niestety, ale jak skończymy pracę to wtedy gdzieś je umieszczę w jakiejś galerii i zostawię.

 

Na chwilę obecną mogę wrzucić kilka zdjęć z prac

 

https://plus.google.com/photos/117140081691608419937/albums/6017811986668026289?banner=pwa&authkey=CI2ynuWjlP3RDA

 

jestem pod wrażeniem...niesamowita robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zakręceni

Zbieramy cały czas środki na te prace... wszystko kosztuje, materiały, części itp... jeżeli ktoś chciałby albo będzie miał możliwość nas wesprzeć to każde 20 zł się przyda i zostanie dobrze spożytkowane

20 zł = 0,5 l farby = 4 m2 pomalowanej powierzchni...

Można dokonać wpłat na konto:

 

Żebyśmy mogli dobrze zaksięgować pieniądze na ten cel koniecznie w tytule wpłaty: "LIM"

59 1020 1332 0000 1102 0778 2073

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ 9 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH W GRAJEWIE

UL. EŁCKA 30

19-200 GRAJEWO

 

a jeżeli ktoś chce wiedzieć dlaczego to robimy to polecam obejrzeć materiał w "Było nie mineło" i posłuchać wypowiedzi mechanika z Siemirowic... i wszystko będzie jasne...

 

http://vod.tvp.pl/audycje/historia/bylo-nie-minelo/wideo/25042014-2130/14669128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Orientuje się ktoś może w którym roku wyprodukowano samolot Lim-2 019 / 1B-01918 znajdujący się obecnie w Królewie Malborskim? Ewentualnie jaka była pokrótce jego historia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, wrzucę!

Jest tylko drobny problem ze skanerem. Padł zasilacz.

Rozumiem powagę sytuacji więc postaram się dziś machnąć "zdjęcie zdjęcia"

 

To idąc dalej.

Może ktoś ma zdjęcia i zna historię:

1903

724

1428

1516

 

Iła 28 oznaczonego "3" - chyba czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.