Skocz do zawartości

MiG-23MF Trumpeter 1/48


Arkady-72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zajrzałem tu- i śmieszno i straszno.... Panowie- pax. I lepić.

 

Właściwie na tym należy zakończyć, niemniej z mojej strony za walory estetyczne "101" wielkie brawa,

a za natchnienie do pracy podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model pierwsza klasa, przyjemnie się go ogląda, wygląda jak prawdziwy. Fakt, ktoś napisał wyżej, że ma to coś w sobie, że chce się non stop na niego patrzeć. Moje gratulacje. Bardzo dobra robota.

Mój właśnie do mnie dzisiaj dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przepiękny model - wielkie gratulacje, zarówno modelu jak i fotki na głównej.

Zdjęcia (moja słaba strona) super wykonane.

Tak jak koledzy napisali - jest w tym modelu coś co powoduje że ciężko od niego oko oderwać.

Jeszcze raz gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z wielką uwagą obejrzałem Twój model i naprawdę jestem pod wrażeniem. Niejeden z kolegów już tu pisał a ja to powtórzę: niemal jak oryginał Ale nie byłbym sobą gdybym nie pomarudził nieco nad otwartą "szoferką". Według mnie psuje to trochę całkiem sympatyczną, może nawet "bojową", sylwetkę 23-go. Ale to tylko moje zboczenie więc się nie przejmuj bo ważne że zrobiłeś jak chciałeś Generalnie należą Ci się wielkie brawa bo to kawał dobrej roboty

 

PS: Ja niedługo zaczynam bój z tym samym zestawem ale będę robił "czerwoną 122" (która nota bene stoi kilkadziesiąt kilometrów od mojego domu) i mam nadzieję że choć w połowie zbliżę się do Twojego poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką uwagą obejrzałem Twój model i naprawdę jestem pod wrażeniem. Niejeden z kolegów już tu pisał a ja to powtórzę: niemal jak oryginał Ale nie byłbym sobą gdybym nie pomarudził nieco nad otwartą "szoferką". Według mnie psuje to trochę całkiem sympatyczną, może nawet "bojową", sylwetkę 23-go. Ale to tylko moje zboczenie więc się nie przejmuj bo ważne że zrobiłeś jak chciałeś Generalnie należą Ci się wielkie brawa bo to kawał dobrej roboty

 

PS: Ja niedługo zaczynam bój z tym samym zestawem ale będę robił "czerwoną 122" (która nota bene stoi kilkadziesiąt kilometrów od mojego domu) i mam nadzieję że choć w połowie zbliżę się do Twojego poziomu

 

Będziesz robił warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.