Skocz do zawartości

MiG-23MF Trumpeter 1/48


Arkady-72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Śliczny model !

 

Dokładnie ten sam model w tym malowaniu popełnię w niedalekiej przyszłości, więc będę mógł wzorować się na mistrzu Zapytam jeszcze - wiem, że najbardziej rzucającą się w oczy zmianą z M na MF jest pasek na owiewce, a czy są inne istotne zmiany ? Czy trzeba na coś szczególnie uważać przy zestawie Trumpetera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze - wiem, że najbardziej rzucającą się w oczy zmianą z M na MF jest pasek na owiewce, a czy są inne istotne zmiany ? Czy trzeba na coś szczególnie uważać przy zestawie Trumpetera ?
Co trzeba zmienić żeby z M zrobić naszego MF-a?

 

Zapraszam do warsztatu:

 

http://www...com/forum/viewtopic.php?f=68&t=315

Praktycznie dodałem tylko ten wspomniany pasek pod peryskopem na osłonie kabiny. Głębiej w temat różnic między M a MF nie wnikałem, zapewne jednak są jeszcze jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły dla oka model. Mnie się podoba. Marek może znajdzie jakieś mankamenty.

Czy nie za bardzo pochyliłeś do przodu osłony nad kołami?

Gratuluję udanego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wszyscy chwala i tu nie ma co debatowac- jedno pytanie, a gdzie napis przynaleznosci eskadry i klucza?

A gdzie powinny być i jak to wygląda?

Miły dla oka model. Mnie się podoba.

Czy nie za bardzo pochyliłeś do przodu osłony nad kołami?

Sam nie wiem, czasem są pochylone:

Mig23mf3.jpg

Czasem nie...

007.jpg

Zrobiłem jak było w instrukcji montażu choć wyraźnie widać, że kąt jest za duży.

Marek może znajdzie jakieś mankamenty.

Szczerze mówiąc Marka oceny już mnie nie interesują.

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki, te elementy sa w kalkomani Montexu

101ajp.jpg

101vpa.jpg

 

zaznaczam jako model super robota, pytam tylko o ten napis bo na 1/48 to duzy element

A o to chodzi. Wyczytałem, że te oznaczenia były na stojedynce w okresie gdy nie nosiła białego pasa na ogonie z napisem "Republic of Pyrland" i że to Montex popełnił z tym błąd. Dlatego tych kalkomanii nie nałożyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc Marka oceny już mnie nie interesują.

 

Skoro piszesz w ten sposób, to znaczy, że zdajesz sobie sprawę, z tego, że zrobiłeś kilka byków.

Szkoda, bo sam model jest świetny, bardzo mi się podoba, a z drugiej strony, uważam, że wypowiedzi Marka, zwłaszcza, w kwestii Mig'a-23'go są nie ocenione. Wiele można się od Marka nauczyć, tak samo jak i od Grześka (GEM'a), bo to faceci, co na modelach samolotów w 1/48 "zjedli własne zęby".

Ale każdy ma prawo do swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.