Skocz do zawartości

F-4N Phantom Eduard 1:48


LukaszM

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny gotowy. Nie będę się rozwodził nad samym zestawem bo generalnie jest znany.

Zachęcam jednak do komentowania mojego wykonania.

 

F4N%2BPhantom%2B%281%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%282%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%285%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%283%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%284%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%286%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%288%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%289%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%2811%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%2810%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%287%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%2814%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%2815%29.jpg

 

F4N%2BPhantom%2B%2812%29.jpg

 

Dzięki za uwagę. Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! Wszystkim razem i z osobna:

 

Solo - dzięki za niezmiennie niemal natychmistowy komentarz!

Rizzi - wasza delegacja grupowa miała okazję go zobaczyć w Świdniku.

Sat - składany bez pośpiechu przez pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

Wykonanie pierwszorzędne! coraz bardziej się nakręcam na ten model i zrobienie go w kamo z czachami

 

THX! Też najpierw takiego chciałem, ale trafił się okazjonalnie inny to nie wybrzydzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samolotów prawie wcale nie robię. Prawie, bo kupiłem sobie ostatnio jeden taki właśnie ze względu na bajeranckie malowanie. Oczywiście nie oczekuję że mi się uda. Najbardziej co mi się jednak nie podoba w twoim modelu to.... brak warsztatu na którym można by się oprzeć budując model. Ze swojej strony mogę jedynie napisać że model wygląda rewelacyjnie i mam nadzieję iż wyląduje na pierwszej stronie, bo miejsce tam mu się należy.

Czy oprócz samego zestawu dodałeś jeszcze jakieś postmarketowe gadżety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] brak warsztatu na którym można by się oprzeć budując model. Ze swojej strony mogę jedynie napisać że model wygląda rewelacyjnie i mam nadzieję iż wyląduje na pierwszej stronie, bo miejsce tam mu się należy.

Czy oprócz samego zestawu dodałeś jeszcze jakieś postmarketowe gadżety?

 

Generalnie warsztatów nie prowadzę bo byłyby takie rozwleczone w czasie. Poza tym nie uważam żebym, na którymś z etapów robił coś niesamowitego, wartego pokazania. Chociaż nie wykluczam na przyszłość takiego wątku.

O tym gdzie będą zdjęcia ja nie decyduję i też nie będę oceniał czy tam powinno być czy nie.

Nie dodawałem żadnych gadżetów. Uważam, że to co było w pudle wystarczyło.

 

Świetny model, co tu dużo pisać Ciekawi mnie tylko jak kładła się ta duża kalka na stateczniku. Pozdrawiam

 

Dzięki! A kalka się nie kładła. Statecznik pomalowałem, a z kalki wyciąłem tylko granatową część i oznaczenia. Obawiałem się problemów z ułożeniem, chociaż może nie potrzebnie bo kalki kładły się rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie. Kibicuje. Chociaż na twoim miejscu zwróciłbym też uwagę na malowanie nr.1 (to z frontu opakowania). Ale gdybyś się nie zdecydował to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się twoje malowanie spodobało że sobie kupiłem....

...zestaw 1168 ( good morning ). I to wcale nie ze względu na "czachę". Może uda mi się go sklecić tak by chociaż trochę przypominał F-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.