Skocz do zawartości

Wyniki - Konkurs Zima 2015


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Super wiadomość tym razem nie będę brał udziału w konkursie a założę szatę sponsorską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Reflect- a zapodaj mi na priva co by bylo do roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie pomyślałem, że niegłupim pomysłem byłoby wystartować z tym samym Jaguarem w pustynnym kamo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nigdy w życiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy konkurs, super sprawa. Moze jakies szczegoly bo trzeba juz myslec nad zakupami :p. Zglaszam sie juz teraz jako kolejny sponsor nagrod

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co kombinować, choć Reflect ma ostatnie słowo, ale wydaje mi się że temat "Lat" jest jasny - per analogia w temacie "Zimy".

Myślę że wszelkie tematy związane z wojnami w ciepłych krajach, w czasie upalnej pogody będą miały sens w tym konkursie.

Pustynne kamuflaże, Wietnam, izraelsko-arabskie konflikty, Afryka... jest tego nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, konkurs jest dobrowolny, kto nie da rady nie musi startować, najwyżej wystartuje w przyszłym roku.

Dla mnie udział w czymś takim to dodatkowa motywacja, czasami bardzo przydatna.

 

Jedna tylko uwaga do administracji: zakończenie konkursu 31 sierpnia, wraz z końcem wakacji to może nienajlepszy pomysł, bo wiele osób w sierpniu wyjedzie na urlop/wakacje i swoich modeli nie skończy w terminie.

Być może lepiej przesunąć termin do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu było naprawdę dużo tera żałuję że podjąłem się wyzwania wykonania Tornado lub Harriera w typowo zimowym kamuflażu wraz z cysterną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Szybki update - mam już prawie całą listę adresów do wysyłki. Czekam jeszcze na przesyłkę z grawerni (medale). Dyplomy wydrukowane, koperty w czwartek. W międzyczasie będę wysyłał sponsorom wasze adresy. Proszę uzbroić się w cierpliwość - staram sie jak najszybciej jak to tylko możliwe, ale muszę pogodzić pracę, rodzinę etc ;-)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na dane do wysyłki. Przede wszystkim chciałbym Ci Dzielny Adminie pogratulować efektów twojej pracy i wyrazić podziw za twój wkład i zaangażowanie w organizacjękonkursu. Oby w naszym modelarskim świecie było więcej takich osób jak Ty. Biję pokłony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Dziś rozpocząłem wysyłkę informacji do sponsorów. Wszystko jest załatwiane drogą mailową. Sponsorzy - proszę sprawdźcie swoje skrzynki.

 

Kolejna sprawa jest taka, że kategoria specjalna 2 miała tylko dwóch partycypantów - nagród mamy więcej, więc nagrody dla 3-ciego miejsca (które nie zostało obsadzone) będą rozdysponowane na miejsca 1 ("Messerschmitty nad Sofią. Wspomnienia bułgarskiego asa lotnictwa myśliwskiego" Stojan Stojanow) oraz 2 (IBG Models Diamond T 968 Cargo Truck 1/72)

 

Dwóch ze zwycięzców postanowiło przekazać nagrody kolejnym w kolejce i tak:

Klasa 1 Samoloty i śmigłowce

Miejsce 2 oddaje swoje nagrody dla uczestników 5 (Spitfire Mk.IXc 1/48) oraz 6 (Zestaw płócien ściernych)

Miejsce 3 oddaje swoje nagrody dla uczesników 7 (Spitfire MK9 1/72) oraz 8 (Zestaw płócien ściernych)

 

Klasa 2 Pojazdy wojskowe

Miejsce 3 oddaje swoje nagrody dla uczestników zajmujących odpowiednio miejsca 5 (Italeri WWII Military German Army) oraz miejsce 6 (IBG Models OTTER Light Reconnaissance Car 1/35)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy dobrze odczytuję ale nagroda za 2 miejsce powinna powędrować do osoby która zajęła 4 miejsce a nagroda za 3 miejsce do osoby z miejsca piątego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Już tłumaczę

Zerknij sobie na listę nagród tutaj

 

W klasie samoloty i śmigłowce nagradzane były 4 miejsca. Ty zgarnąłeś 2 i 3 pozycję. Ponieważ 2 pozycja to były dwie nagrody - rozbiłem ją na uczestników z zajętymi pozycjami 5 oraz 6. Następnie Twoja wygrana z pozycji 3 też zawierała dwie nagrody i analogicznie obdarowałem pozycję 7 oraz 8. Mam nadzieję, że przyniesiemy takim rozwiązaniem więcej uśmiechów :-)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.