Skocz do zawartości

Su-33 Flanker D // Zvezda // 1:72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od dłuższego czasu miałem wrażenie, że celulozowe farby Gunze C zawierają coś w rodzaju mikrowłókienek, które osadzają się wewnątrz dyszy i zapychają ją po pewnym czasie (wtedy trzeba ją mocno skrobaczkiem potraktować). Wydawało mi się że akrylowe Gunze H i Tamiya tak nie oddziałują na aerograf, ale teraz, szczerze mówiąc, nie jestem tego pewien.

No i nie ukrywam, że zapach Gunze H jest paskudny, C pachną jak dla mnie znacznie przyjemniej.

Póki co przechodzę powoli na farby Mr. Paint, bo te wydają się być na razie idealne, a do tego słyszałem plotki że możliwe iż będziemy mieli ich polskiego dystrybutora.

Poza tym są po prostu niesamowicie wygodne w użyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na razie zawieszam prowadzenie warsztatu na tym forum.

W sytuacji gdy tylko jeden na kilka moich postów zostaje przepuszczony przez moderatora (i nigdy nie wiem który), nie mam żadnej kontroli nad tym czy jakiś post pojawi się na forum czy też nie.

W takiej sytuacji jakiekolwiek galerie czy warsztaty nie mają sensu.

Dziękuję wszystkim za śledzenie tego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

W sytuacji gdy tylko jeden na kilka moich postów zostaje przepuszczony przez moderatora (i nigdy nie wiem który), nie mam żadnej kontroli nad tym czy jakiś post pojawi się na forum czy też nie.

Oj, nie przesadzaj Nie sądzę, by ktoś blokował Twoje posty, które są merytoryczne, związane z tematem i te, które nie są powodem zbędnych emocjonalnych uniesień użytkowników Tak więc całkiem sporo tego co wnosisz zostaje tutaj na deskach a i kontrolę, wbrew temu co mówisz, masz

 

Więc nie maż się jak.... (coś se wymyśl) i weź się w garść a będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy zmagań warsztatowych i niech taki pozostanie, kwestia ewentualnej kontynuacji leży w rękach kolegii Solo.

 

Zbędne posty usuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ależ skąd, jaki tam foch, przecież na tym forum każdy user może liczyć na sprawiedliwe i równe traktowanie przez bezstronna administrację. Jestem tego więcej niż pewien.

 

Galerii nie mogę wrzucić, bo niestety w tej chwili to czy mój post w ogóle pojawi się (a jeśli już, to kiedy) na forum jest wielką loterią i niewiadomą.

Ot, choćby niedawno mój post w tym warsztacie nie został przez moderację dopuszczony do publikacji, więc jaki jest sens tworzyć mozolnie galerię, skoro i ona nie zostanie z jakiegoś powodu puszczona na forum. Skoro administracja nie chce mojego warsztatu, to podejrzewam i z galerią może być podobnie.

Po prostu nie widzę sensu, za to na Imgurze jak najbardziej, tam mi nikt nie utrudnia w pokazywaniu moich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo bez powodu nic sie nie dzieje. Watpie w to co piszesz ze administracja ci utrudnia. Zmien nastawienie mniej pitu pitu a wiecej zdjec to ci wyjdzie na dobre. Tak naprawde to ten warsztat po usunieciu zbednych postow (pitu pitu) mialby maks 5 stron a nie 18. A jak ci na Modelwork-u zle to nikt cie na sile nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stanę trochę w obronie kolegi Solo może czasem napisze coś co nie każdemu odpowiada nikt nie jest idealny i każdy ma tzw. swój "charakterek" ale jeśli ktoś potrzebuje rady pomocy, Solo chętnie służy pomoca i pomaga jeśli uważa ze coś mu się nie podoba to to mówi bez ściemnia ze jest ekstra pomimo ze nie jest

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stanę trochę w obronie kolegi Solo może czasem napisze coś co nie każdemu odpowiada nikt nie jest idealny i każdy ma tzw. swój "charakterek" ale jeśli ktoś potrzebuje rady pomocy, Solo chętnie służy pomoca i pomaga jeśli uważa ze coś mu się nie podoba to to mówi bez ściemnia ze jest ekstra pomimo ze nie jest

 

Cieszy mnie to ze kolega Solo pomaga jak ktos potrzebuje pomocy. Sam tez czasami niech poslucha innych czego swietne przyklady sa w tym watku (malowanie kamo) a nie grymasi sie ze jak ktos ma z tym problem to niech z tym zyje. Krytykowac kazdy potrafi ale trzeba tez czyjas krytyke wysluchac i wyciagnac z tego wnioski a nie upierac sie przy swoim nawet nie koniecznie majac racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.