Skocz do zawartości

Aerograf cz.2


Tap-chan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Solo napisał:

Grzebałeś przy tym aerku czy takie objawy były od pierwszego użycia?

Wczoraj pierwszy raz nakladalem podkład mr. Hobby 1500 o wczoraj nie cieklo ale się zapychalo. Dzisiaj robi i to i to. Może coś robię źle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia co to za cuda się dzieją. Moja rada: rozkręć aerek, wyczyść go solidnie, włącznie z dyszą w środku i iglicą, skręć porządnie i zobacz czy problem się powtarza.
Jeśli tak, to pomyślałbym o reklamacji, choć coś czuję że problem jest jakiś banalnie głupi i nie musi to być usterka sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dide napisał:

No tak. Jak był zakręcony to wcale nic nie leciało. A dlaczego się zatyka dodatkowo. Mnóstwo farby zbiera się na aircapie

Gdzie się zbiera? Aircap to to samo co osłona dyszy. Na czubku jest koronka albo osłona iglicy. Może wrzuć zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypłucz aero z resztek farby i sprawdz czy masz dysze dokręconą przede wszystkim. To co opisujesz wygląda jakby ci ciekła farba z boku do wnętrza aircapa i była wydmuchiwana razem z farbą z dyszy. Druga mozliwość - masz uszkodzoną  dyszę  - pękniętą/zagniecioną wtedy poza głównym strumieniem cieknie farba z boku i jest wypluwana z takimi objawami jak opisujesz. . 

Jesli będziesz miał dobrze dokręconą dyszę i prawidłowo włożoną iglicę - jak ją wkaądasz to do przodu i jak jest opór i widac czubek wystający z iglicy to delikatnie w placach prawo-lewo obrócić i wtedy dociągnąc śrubę, nic nie ma prawa kapać.

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bengal napisał:

Cześć,

a z drugiej strony, czy ze stanów sprowadzacie aerografy ? Jeśli tak to możecie podać nazwy sklepów ? Czy szukacie ebuy/amazon?

Jak dla mnie sklepy z USA mają wysoki koszt przesyłek , raz kupiłem na ebay'u . Cena była korzystna . Należy natomiast uważać na urządzenia elektryczne , np. sprężarka , potrafią przysłać z ich systemem wtyczek , volty , itp . Nie opłaci się odsyłać potem , nawet jak tłumaczą ,że pomyłka .

Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hello napisał:

Jak dla mnie sklepy z USA mają wysoki koszt przesyłek , raz kupiłem na ebay'u . Cena była korzystna . Należy natomiast uważać na urządzenia elektryczne , np. sprężarka , potrafią przysłać z ich systemem wtyczek , volty , itp . Nie opłaci się odsyłać potem , nawet jak tłumaczą ,że pomyłka .

Hello

Dlatego jak będę w stanach to chce namierzyć sklep, wejść i kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 20:35, Mariucha napisał:

SAL Parcel do 0,5kg do Europy to 2700 jen. Air Small Pocket to 1240 jen.

 

Że tak się zapytam - w Polsce obsługuje to Poczta Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.