Jump to content
Reflect

Arkusz Sędziego - Konkurs Jesień 2017

Recommended Posts

mega konkurs. I pomysł z arkuszem sędziego super. Choć to ciężka robota ! Ale przynajmniej mogłem sobie uczciwie obejrzeć wszystkie prace i warsztaty, a nie tylko te co mnie interesowały, i okazało się , że przeoczyłbym mnóstwo znakomitych prac !! Tak czy inaczej Ził, I Coudron rządzą !!

Ano i Ja tez dorzucilem swoje 3 grosze, siedzialem paczylem myslalem, jak reszta cholera tyle warsztatów sie gdzis pochowalo, a tam takie cuda

Ja też przebrnąłem.

Chwała Tobie Reflect za ciągnięcie tego oraz Wam szanowni Modelarze za ogrom pracy i pasji

Gratulację wszystkim ,którzy startowali i tym , którzy nie startowali ale pomagali w warsztatach. I oczywiście dla załogi ,która zorganizowała konkurs ,która dopilnowała żeby to miało ręce i nogi.

Nie wiem czemu ale tym razem nie czuć tego klimatu około-konkursowego na forum.

Mi to nie przeszkadza. Ale tak jest.

Dziękuje... wielkie brawa należą się całej załodze a w szczególności kolegom jawkers oraz Marcin Rogoza, którzy na prawdę sporo się napracowali - dzięki chłopaki!!!!!!!

pozdawiam

Christian

Jeszcze raz szacun dla załogi za włożone SERCE w organizacje tego konkursu. Zawsze mnie cieszy, jak kos robi coś od serca !

Nie wiem czemu ale tym razem nie czuć tego klimatu około-konkursowego na forum.

Mi to nie przeszkadza. Ale tak jest.

Mam podobne odczucia, więc nie jesteś sam ;-)

Pedzelek i Milczacy- też to zauważyłem, podczas poprzednich konkursów były emocje przed rozpoczęciem, w czasie głosowania, były żarciki, dyskusje itp. a teraz CICHOSZAAAA...

Samo to, że na stronie głównej nic nie mówi o tym, że trwa konkurs i jakie są jego ramy czasowe. W poprzedniej edycji chyba tak było?

I spełniłem obywatelski obowiązek. Ankieta wypełniona. Jak zwykle miałem problem z pytaniem o interpretację tematu. ;P

Głosy oddane. Parę ciekawych modeli, parę mniej ciekawych - powodzenia dla wszystkich i dzięki za organizację zabawy.

Gotowe. Powodzenia wszystkim startującym, organizatorom podziękowania za dobrą zabawę i czekam na następny konkurs .

Witam.

Czas głosowania dobiegł końca. Wyniki są już na moim komputerze i w najbliższych dniach ogłosimy zwycięzców.

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje wszystkim uczestnikom!

Czekamy, czekamy .

Hmmm chyba wszyscy wygrali

Gratulacje dla zwycięzców

Cierpliwości panowie.

Zaczyna się weekend - pewnie znajdzie się czas i administracja przygotuje wyniki

Dokładnie tak. Ja kończę mój tydzień pracy dopiero jutro około 16-tej. Postaram sie policzyć wyniki w weekend.

Pozdrawiam

Christian

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.