Skocz do zawartości

M1151 HMMWV z LRAS3, ACADEMY 1/35


Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Plus za powrót. Drugi plus za dotychczasowe wykonanie. Trzeci za chęć poprawek.

Nie zapomnij o tym:

M115169.jpg

Jakoś to nam wszystkim umknęło, ale przegroda za fotelem kierowcy powinna być pusta, może uda Ci się oderwać i poprawić:

Dt-AmVolksfestGrafenwhr572011071_zpsf37a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mandrivecs napisał:

Ale deska z zegarami pozostała niezmieniona... 

Trochę rozmijasz się z prawdą, nie było tak, że ta część deski od początku do końca jest niezmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Staram się nie obijać i walczę we wnętrzu. Tym razem próbuje zrobić ochraniacze na głowę. Takie coś

 

aab.jpg

U mnie wygląda to tak

 

IMG_20190414_221243.jpg

Mam nadzieję, że jak to pomaluje na czarno i założę dach, nie będzie to tak koszmarnie wyglądało? 

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem. Jedziemy dalej. Ja już tak niestety mam, że pomimo braku umiejętności, staram się dorównać najlepszym, co sprawia, że czasami skutek jest odwrotny do zamierzonego. Walka z wnętrzem trwa. Zrobiłem nawet coś na kształt pasów bezpieczeństwa, ale dopiero na jednym słupku. Na drugi zabrakło mi cierpliwości. Może jutro się uda. A zatem fotki:stolek:

IMG_20190415_004603.jpg

IMG_20190415_013714.jpg

IMG_20190415_013810.jpg

IMG_20190415_014032.jpg

IMG_20190415_014155.jpg

IMG_20190415_020337.jpg

IMG_20190415_020540.jpg

Dobrze że to pojazd z dachem, więc większości moich bubli, po prostu nie będzie widać :)

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak najbardziej. Coś czuję, że tym otwarciem drzwi z tyłu, dołożę sobie roboty, ale akurat to mnie nie martwi, a wręcz przeciwnie. Dokładanie tych wszystkich dupereli do wnętrza, zaczyna mi się podobać. Jeszcze takie pytanko. Czy pancerne płyty, za fotelami z tyłu, mają obydwie taki sam kształt? To znaczy, czy są swoim lustrzanym odbiciem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzegorz Grabowski napisał:

Czy pancerne płyty, za fotelami z tyłu, mają obydwie taki sam kształt? To znaczy, czy są swoim lustrzanym odbiciem? 

2 x tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Staram się dorobić te pancerne płyty za fotelami z tyłu. Jedna już jest. Dorabiać drugą, czy postarać się aby pierwsza była lepsza. Wymiary według poradnika z forum humvee

oslonaK4.png

 

Tu już obydwie plyty

IyL9UZq.jpg

No i tu z fotelami. Mam nadzieję, że choć troszeczkę zbliżyłem się do oryginału? 

Fil5Mw6.jpg

A tak szczerze Chłopaki. Czy ja nie przesadzam z tymi wszystkimi poprawkami w swoim pierwszym humvee? 

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Oprócz pancernych płyt pokazanych poprzednio, które, i tu piszę to całkiem serio, czekają na akceptację ekspertów, dorobiłem sobie też skrzynkę kontrolną, automatycznego systemu gaśniczego AFES. Tak wygląda

 

IMG_20190420_021120.jpg

IMG_20190420_022631.jpg

IMG_20190420_022801.jpg

IMG_20190420_023326.jpg

IMG_20190420_022913.jpg

Jutro aktualizacja na forum humvee

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ok, płyty jak dla mnie za grube i trochę kształt chyba inny. Spróbuj z płytki 0,25 mm. Nie masz pionowego zagięcia, a poziome powinno być poniżej wcięcia bocznego w płycie. U Ciebie jest na tym samym poziomie.

D6B6F2E7-254B-443A-B584-2CED2B7B1668.jpeg

Edytowane przez makinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.