Skocz do zawartości

Projekt grupowy - Polskie niszczyciele klasy Hunt 1/700


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłości muszę popracować nad wodą, bo w moim wykonaniu wygląda jak ubogi krewny. Przy następnym wodowaniu będzie trzeba zmienić technologię wink4 Olinowanie muszę dopracować, oprócz tego jeszcze jakaś drobnica, ewentualne dobrudzenie  i koniec.

IMG_20190710_192213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pilut napisał:

W przyszłości muszę popracować nad wodą, bo w moim wykonaniu wygląda jak ubogi krewny. 

Moja nie jest lepsza będą razem robić za daleką rodzinę. 

Uwal go, a nie tylko dobrudz, washa też chyba jeszcze nie robiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to mój 3 Hunt, i szczerz chyba najgorzej mi wyszedł. Wash był robiony na bieżąco, może kwestia słabego zdjęcia (albo słabego fotografa), w realu lepiej widać. Ogólnie starałem się nie przesadzać. Zawsze można dobrudzić, na czymś w końcu trzeba potrenować praktykę. Co do wody to eksperymentowałem z silikonem i poprzednie 2 próby były dla mnie w miarę zadowalające. Wydaje mi się, że tu trochę to skopałem i nie zdążyłem nadać mu zadowalającej formy zanim nie przysechł. Generalnie bardziej ciągnie mnie do modeli z dopiskiem "full hull", a tu wodę zrobiłem, żeby nie było łyso :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
1 godzinę temu, Pilut napisał:

ciągnie mnie do modeli z dopiskiem "full hull"

Obserwuję wątek i mam ochotę skleić jakiś okręt, ale to jeszcze dla mnie za wysokie progi.

I mam pytanie, czym różnią się modele z tym dopiskiem"full hull" , od tych bez tego dopisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy też ostatniego - to ja. 

Świetnie wyszedł, jakbyś aparat niżej umieścił to by faktycznie wyglądało jak z epoki. Jeszcze tylko dymu brakuje, na takiej prędkości to pewno zdrowo kopcił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bazylms napisał:

Mamy też ostatniego - to ja. 

Świetnie wyszedł, jakbyś aparat niżej umieścił to by faktycznie wyglądało jak z epoki. Jeszcze tylko dymu brakuje, na takiej prędkości to pewno zdrowo kopcił. 

Dajesz Krzychu! 

Robiłem fotkę na balkonie i ciężko było uchwycić dobrze niebo i słońce, tak by okręt był widoczny. Do galerii postaram się zrobić lepsze zdjęcie na tle nieba. Z tym dymem masz rację, też o tym myślałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zajebiście, nic dodać nic ująć. Zdecydowanie jesteś przodownikiem naszego 700tkowego stada. Zrób osobną galerię z porządnymi zdjęciami, coby można nacieszyć oczy. Końcową galerię projektu zrobimy jak wszystkie będą gotowe, w sensie jak najwolniejsze lebiegi czyli Krzychu i ja :szczerbol: skończOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chopy :piwo:

Skoro tak mówisz, to tak zrobię. Postaram się w przyszłym tygodniu cyknąć fotki i zamieścić galerię. Krzychu to jest daleko w tyle, więc trochę poczekamy :) Panowie trzeba zagęszczać ruchy, bo za 5 miesięcy ruszamy z nowym projektem. Ja mam nadzieje, że do tego czasu uporam się z Grafem i zrobię Warspite'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten czas koniec. Chce jeszcze dodać tych załogantów, ale na przesyłkę od NortStarModels czekam od 18 maja.

Na pewno pisze się na kolejne tego typu projekty, wiele można było się na uczyć, dzięki chłopaki za wspólna prace.

Jak na pierwszą 700 setkę chyba nie wyszło tak źle, galeria powstanie dopiero jak dostane tą długo wyczekiwaną paczkę i ukończę hunta na 100 procent  

 

 

 

kujawiak022.jpg

kujawiak023.jpg

kujawiak027.jpg

Edytowane przez Bartosz.B
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.