Skocz do zawartości

PZL W-3 Sokół od Mirage Hobby w 1/72 i Answer Plastic Kits w 1/48, 1/72


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Bardzo ciekawa informacja że można było kupić z 160 zł ?

Faktycznie na stoliku gdzie sprzedawano modela kartonowe były dwa pudełka z Sokołami (polski i czeski).

Po obejrzeniu zwartości pudełka na pytanie,, czy można kupić ? " - usłyszałem że po zakończeniu festiwalu.

Chyba sprzedawano na zapisy i był komitet kolejkowy.

Tyle widziałem Sokoła w Jaworznie.

 

Edytowane przez KRYSTEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KRYSTEK napisał:

Po obejrzeniu zwartości pudełka na pytanie,, czy można kupić ? " - usłyszałem że po zakończeniu festiwalu.

Z doświadczenia wiem, że na tego typu imprezach jak się od razu nie weźmie, to zapomnij że dostaniesz na zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkursie modeli kartonowych w Przeciszowie były do nabycia Sokoły . Jeżeli chodzi o Jaworzno to było ich więcej ale ostatnią sztukę zostawili na stole w celach reklamowych i dlatego sprzedaż odłożyli na koniec festiwalu. 

Następny konkurs to Bielsko Biała na którym będzie stoisko Answera.

Ja też czekam na 1/72 ale pewnie trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi powiedział pan z Answera w Przeciszowie to Sokół w 1/72 nie predzej niż za dwa lata   a inne malowania sokołów  w 1/48 w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ESEM napisał:

Sokół w 1/72 nie predzej niż za dwa lata   

A ja już miejsce w szafie zrobiłem... 
I książeczkę kupiłem...

30-lat-sokola.jpg
A tu d.u.p.a...

Edytowane przez Grzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 21:02, Grzes napisał:

A ja już miejsce w szafie zrobiłem... 
I książeczkę kupiłem...

30-lat-sokola.jpg
A tu d.u.p.a...

To jest najbardziej pesymistyczna opcja, którą bierzemy pod uwagę nauczeni doświadczeniem z wypuszczaniem na rynek modelu 1/48. Miał być w sprzedaży w maju, a jest we wrześniu. Tak więc 'dmuchamy na zimne'. Najprawdopodobniej 'mały' Sokół będzie w połowie przyszłego roku, bo już się robi. Liczyliśmy na to, że po prostu przeskalujemy model 1/48, nieco upraszczając, ale tak nie da rady. Poza bryłą trzeba robić wszystko od nowa na innych parametrach. A w tym roku powinny być jeszcze dwa kolejne w skali 1/48. 
 

Edytowane przez Answer_Plastic
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.