Skocz do zawartości

F-16A Fighter 1:32


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

Przedstawiam mój ostatnio skończony model.

Jest to F-16A Fighter w skali 1:32 firmy Kangnam.

Model to straszny gniot i trzymajcie się od niego z daleka, taka jest moja rada, szczególnie młodzi adepci modelarstwa.

Model budowałem ponad rok. Na początku miał mieć malowanie 184th FS lub 188th FW, jeżeli cokolwiek to komuś coś mówi.

Ale dzięki koledze z forum "Solo", model został pomalowany w malowanie chyba prototypowe.

Przy modelu były wzloty i upadki, ale chyba więcej upadków.:)  Efekt końcowy jest taki, że model cieszy moje oko:super:

Chciałem podziękować wszystkim, którzy pomogli mi przy budowie podpowiedziami, uwagami, a także tym którzy tylko obserwowali.:piwo:

 

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć warsztat to poniżej wstawiam odnośnik.

Koniec smęcenia miłego oglądania.:super:

zhzv5Jh.jpg

Mg2EUKf.jpg

K5advcF.jpg

ISvEBuz.jpg

lgQIo0M.jpg

0bc9Gwn.jpg

tG1Z3OI.jpg

wcf9rsK.jpg

RbdzM1P.jpg

Z8602hi.jpg

30l0c5v.jpg

jLuujMh.jpg

zcEhWo8.jpg

nEUqFYt.jpg

1uzzd2g.jpg

QhYsWt3.jpg

nbcBStt.jpg

m4P1uZy.jpg

v8nfRem.jpg

HiBYseb.jpg

iqKc2UL.jpg

:super:

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, z tego gniota w pudełku wyciągnąłeś naprawę fajny i pieszczący oko model. Zdjęcia na czarnym tle wyglądają naprawdę świetnie.
Dobrze że nie bawiłeś się w jakieś wymyślne brudzenie, bo ten samolot dobrze wygląda tak jak u Ciebie - czysty i bez śladów eksploatacji.
Bardzo podoba mi się nie tylko malowanie ale i ten ciemny wash w liniach, który tak fajnie nadaje nieco drapieżnego wyglądu maszynie.
Z wad: no trochę gryzą w oczy nierówne linie podziału na obudowie wlotu powietrza, pewnie kilka innych drobiazgów by się znalazło.
Ale generalnie: w pyteczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, gratulacje.

Te flagi aż musiałem sprawdzić, po prawej stronie  malował je chyba jakiś pijany (tak swoja droga w oryginale ostatnia jest żydowska)15236046651_3e4b0ebeac_b.thumb.jpg.7495cafc5025c3b207e052542eb13ba2.jpg

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

To nie jest orginał.

To replika. I to chyba nie jest F-16A.

A izraelskiej flagi nie było w oryginale (możliwe, że pojawiła się w późniejszych latach), tylko irańska która została usunięta w 1979 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.