Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Edward z interesującymi zapowiedziami na marzec '23.

Profipack Spitfire Vc Trop (obydwa filtry są też w standardowym profipacku Vc). :cool:

 

image.png.97cef5cef6f4185e3b66ee9d9b5adbf7.png

 

 

I reedycja MiG 21bis w profipacku. :cool:

 

image.png.5bed3cee137bb1d02284c82d03346d24.png

 

I pomyśleć, że miałem w planach już tylko MLU NATO Vipera od Kinetika, ma cudne portugalskie oznaczenia... 

 

:mrgreen:

Edytowane przez HK1885
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HK1885 napisał:

Profipack Spitfire Vc Trop (obydwa filtry są też w standardowym profipacku Vc). :cool:

Bez kitu, dopiero co kupiłem tego Vc tylko ze względu na hamerykańskie malowanie a tu proszę, kolejne desert scheme z gwiazdkami... 🤩

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, HK1885 napisał:

Edward z interesującymi zapowiedziami na marzec '23.

Profipack Spitfire Vc Trop (obydwa filtry są też w standardowym profipacku Vc). :cool:

 

image.png.97cef5cef6f4185e3b66ee9d9b5adbf7.png

 

 

I reedycja MiG 21bis w profipacku. :cool:

 

image.png.5bed3cee137bb1d02284c82d03346d24.png

 

I pomyśleć, że miałem w planach już tylko MLU NATO Vipera od Kinetika, ma cudne portugalskie oznaczenia... 

 

:mrgreen:

Czyli fajniusio... chciałem nabyć Vc, ale jak dolicze kalki bo nie mam to się zrobi koszt dwupaka Vc trop.  Teraz jeden w komplecie i zdrożały Profi 

A, miałem nic nie kupować, bo na  koniec roku to wpadł G10 i G 14 Edka i Foczka A8 to jest ból. 

Edytowane przez raptorf22
Literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raptorf22 napisał:

Teraz jeden w komplecie i zdrożały Profi 

No niestety, nowe ceny Eduarda trochę bolą. Wczoraj zaszalałem, przekopałem Allegro i kupiłem cztery różne Edwardy w tym jeden Dual, jeszcze w normalnych pieniądzach. Potem przeglądając nowe ceny w jednym ze sklepów, zauważyłem że mocno potaniały niektóre BigEdy i znowu poszalałem. Budżet mocno nadszarpnięty :benc:.

Edytowane przez barszczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, raptorf22 napisał:

A, miałem nic nie kupować, bo na  koniec roku to wpadł G10 i G 14 Edka i Foczka A8 to jest ból

 

Dobry sposób na ćwiczenie silnej woli. 

Ale nie wychodzi. :lol:

 

Po zakupie Drakena tak mnie naszło, że przecież świąteczno-noworocznie zamawiałem jeszcze w 2022... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, caughtinthemiddle napisał:

Natomiast nie ma co się dziwić, skoro wszystko inne drożeje to trudno, żeby plastikowe zabawki do sklejania utrzymały ceny.

 

150-170 PLNów za kawałki plastiku z częściami fototrawionymi i żywicą (czasami).

A za weeknd edition 100 - 120 PLN. Jak za dwudziestopięcioletnią Hasegawę.

 

Skandal!

Hobby się właśnie skończyło...

 

Trzeba przesiąść się na Kinetika - stał się relatywnie tańszy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weekend, profi to pic. Tablica, beznadziejna, trawione chlodnice, potrzebne jak dziura w moście.  Albo overtreesy plus tablica jahu i kalki. Można żyć, pomijam załadowany magazyn na najbliższe 20 lat 😂😂😂😂

Edytowane przez Luljan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DamianPoltorak napisał:

Odnośnie tych cen to mi szczęka opadła. Chyba zapasy trzeba porobić, póki gdzie indziej są w normalnych cenach.

No i chyba zrobię tak samo.... nie planowałem wydatków, ale jak Dorę Edka można kupić za 105 zł, a w innym sklepie już za 150 zł to ino brać.

Pewnie pokazany przez HK1885 Spitfire Vc Trop w Profi zapewne 170 zł jak reszta, a duala można jeszcze wyrwać za 190zł więc wybór jasny. 
 

Jak przyjedzie Lightening w lutym to zapas mam na 10 lat do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2023 o 19:37, barszczo napisał:

Potem przeglądając nowe ceny w jednym ze sklepów, zauważyłem że mocno potaniały niektóre BigEdy i znowu poszalałem. Budżet mocno nadszarpnięty :benc:.

Bo je st wyprzedaż na -50% bezpośrednio na ich sklepie.  Od 8 listopada mają sweepa -50% na ponad 2000 różnych blaszek, niedawno doszły bigedy: https://www.eduard.com/cs/eduard/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich chętnych, którzy nie załapali się na pre-order w Banzai, informacja że F-35 z Tamiyi pojawił się w Plastmodel w cenie 435 PLN.
https://www.plastmodel.pl/p/656/69359/tamiya-61124-lockheed-martin-f-35a-lightning-ii-1-48-samoloty-odrzutowe-skala-1-48-modele-samolotow-wojskowych.html
W moim przypadku z rabatem i dostawą na paczkomat należność wyniosła 414 PLN.

Czyli różnica niewielka zasadniczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grrzesiek28 napisał:

Po rabacie 10% :wink:

 

 

EDIT:

 

Wygląda ciekawie

 

img_1_1674293305620.thumb.jpg.b67556545f5b9fd37d166be80c9799af.jpg

 

Polska do góry nogami :haha:

 

img_1_1674296798650.thumb.jpg.c25bb77c22d0ce1e901dcc508fe874d7.jpg

 

KINETIC GOLD K48133

F-16C Block 52 ‘Black Knights’

Republic of Singapore Air Force

 

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.