Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2023 o 05:01, mirage3 napisał:

Kolejny Szarszeń od Kinetica

 

K48158 F/A-18A+ "Operation Okra"

 

image.png.ad7ee4d969213ec43d8e6d6943c14b60.png

 

Oraz...

 

K48156 F-16C Block 52 Polish Air Force 

 

img_1_1695697343903.thumb.jpg.108add962f4d8fe10fca99c5e35492ea.jpg

No i dobrze że nie kupiłem starszej wersji.....bo właśnie miałem zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, raptorf22 napisał:

No i dobrze że nie kupiłem starszej wersji.....bo właśnie miałem zamiar.

 

Obstawiam, że to nie jest ostatnie słowo w temacie Horneta od Kinetica. Zawsze będzie jakaś starsza edycja :wink:

Edytowane przez mirage3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 05:01, mirage3 napisał:

Kolejny Szarszeń od Kinetica

 

K48158 F/A-18A+ "Operation Okra"

 

image.png.ad7ee4d969213ec43d8e6d6943c14b60.png

 

Oraz...

 

K48156 F-16C Block 52 Polish Air Force 

 

img_1_1695697343903.thumb.jpg.108add962f4d8fe10fca99c5e35492ea.jpg

Zapomniałeś dodać że polski F-16 będzie bez  zbiorników konforemnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, seven up napisał:

W starym  wydaniu  były . Teraz do nowego modelu dodaj kupno nowych CFT. Cena zaczyna rosnąć powoli.

 

CEO Kinetica pisał po premierze Viperów, że modele z nowymi elementami np. garbik dla naszych F-16, CFT etc. pojawią się najszybciej na przełomie 2024/2025. Trzeba będzie poczekać albo coś zakombinować własną inwencją twórczą wink4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te garbie to taki konieczny mus? CFT jakoś mi bardziej pasuje do wersji D, a przy jednoosobowej 16 wg mnie zaburzają linię 😁

Ostatnio mnie strasznie cisnęło właśnie na 16 i miałem już brać wersje B od Kinetica bo dobra cena jest, ale jak tak, to zaczekam chwilę na polskie C  😀

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, arhtus napisał:

A te garbie to taki konieczny mus? CFT jakoś mi bardziej pasuje do wersji D, a przy jednoosobowej 16 wg mnie zaburzają linię 😁

Ostatnio mnie strasznie cisnęło właśnie na 16 i miałem już brać wersje B od Kinetica bo dobra cena jest, ale jak tak, to zaczekam chwilę na polskie C  😀

Wiesz. Jeden woli córkę drugi matkę.  Nie dogodzisz😂. F-16TIGER DEMO TEAM tylko w wersji C z CFT.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, seven up napisał:

Wiesz. Jeden woli córkę drugi matkę.  Nie dogodzisz😂. F-16TIGER DEMO TEAM tylko w wersji C z CFT.

No akurat  Tiger bez CFT w wersji C też może być. Tygrysie paski są i bez CFT, można nawet zrobić obmalówki syfu po zdjęciu zbiorników także grunt żeby był  Spiper X i inne potrzebne elementy. Ostatnio oglądałem  model Kinetica (starszy) na kilku konkursach i nadal można z niego zrobić dobry model, powierzchnia do dopieszczenia ale jest wszystko co potrzeba.

Edytowane przez raptorf22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.