Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, giberes napisał:

Mój jest w przepaku Eduarda

Tak samo jak mój choć i w przepaku MisterCrafta też mam Mirage 2000C. Eduard do tego Mirage 2000C dał przepiękne kalkomanie do zrobienia modelu w barwach maszyny biorącej udział w Tigermeet. Poza tym dwa wielkie zbiorniki paliwa podskrzydłowe z Mirage 2000N oraz pocisk ASMP.

Edytowane przez Staryfajter1954
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też napiszę, choć nie moja skala.

Na święta ModelMaker szykuje zestaw do Tygrysicy 707.

Dedykowany do modelu Kitty Hawk.

Zestaw bogaty w kalki:

D72119-Su-22UM-3K-707-Tiger-2004-and-2017-1444-1.jpg.4fc7f9aa87a85485cc625ec7528bc1ea.jpg

D72119-Su-22UM-3K-707-Tiger-2004-and-2017-1444-3.jpg.d72f728421d8ced7fbe93e78b3817b27.jpg

i maski...

D72119-Su-22UM-3K-707-Tiger-2004-and-2017-1444-5.jpg.4e264657a85710d32b182ead97f83c5d.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

ja tam nie mogę się doczekać F-35A Tamiyi, ponieważ kończę składać model Menga (założyłem kalki z szachownicą) i krew mnie zalewa, a zacząłem F-14D Tamiyi i składam z uśmiechem na twarzy. F-35 Menga ma koszmarne, symetryczne, czytaj niezgodne z rzeczywistością wnęki uzbrojenia, takowe do bani połączenie elementów stateczników pionowych i połączenia skrzydło-kadłub, które pęka, po chwyceniu modelu za skrzydło. Nie jestem doświadczonym modelarzem, ale przy nim F-14D Tamiyi to cud ... Teraz mam dylemat, bo chcę kupić F-4 wczesnej wersji (krótkonosej) i nie wiem czy brać F-4B z Tamiyi, czy tak samo dobrze spasowany będzie F-4C lub D z Zukei Mura ????

IMG_20221105_172111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, karlos napisał:

cześć,

ja tam nie mogę się doczekać F-35A Tamiyi, ponieważ kończę składać model Menga (założyłem kalki z szachownicą) i krew mnie zalewa, a zacząłem F-14D Tamiyi i składam z uśmiechem na twarzy. F-35 Menga ma koszmarne, symetryczne, czytaj niezgodne z rzeczywistością wnęki uzbrojenia, takowe do bani połączenie elementów stateczników pionowych i połączenia skrzydło-kadłub, które pęka, po chwyceniu modelu za skrzydło. Nie jestem doświadczonym modelarzem, ale przy nim F-14D Tamiyi to cud ... Teraz mam dylemat, bo chcę kupić F-4 wczesnej wersji (krótkonosej) i nie wiem czy brać F-4B z Tamiyi, czy tak samo dobrze spasowany będzie F-4C lub D z Zukei Mura ????

IMG_20221105_172111.jpg

Brałbym Tamkę.

1) lepsze spasowanie, podobno poezja, cały model tak skonstruowany, że można go złożyć w większości na sucho z zaledwie kilkoma kawałkami taśmy;

2) o nieprawidłowym kształcie dupska w krótkonosych ZM można znaleźć pełno informacji;

3) więcej uzbrojenia zapewne (znając i ZM i Tamkę) a jednak takie samo;

4) figuranci w zestawie, jak nie do tego to może do innego się przydadzą;

5) dysze w Tamiyi są świetne jak na plastik, podczas kiedy do ZM przydały by się żywice.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.