Skocz do zawartości

Flyhawk 2020


zloty

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie dla Ciebie, hangar Scharnhorsta i pomost Kagero. Pokaz mi te różnice w jakości. Na fotkach Hansa na wieży nierówności są wynikiem technologii, formy suwakowe. Są podobne na wieżach od 102 W niszczycielach i krążownikach RN, są na Scharnhoscie i w każdym modelu FH. One są super, ale nie są oczywiście idealne. Trumpetery , hobbycostam to ja nawet nie patrzę teraz co maja zamiar wydać.  
Sprowadziliście sprawę do absurdu, dowód na bezsens pisania. 

F59CDCC7-2FE7-4CA3-A39A-3B787E42AA50.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans, dokładnie to samo czyli taka gęsia skórka jest na Scharnhorscie, pomijam ze już po pierwszej farbie tego nie będzie, gołym okiem zapomnij. Porównujesz szalupy, ale one są odlane na tym samym poziomie. Są trochę inne i tyle. 
Dobra, szkoda prądu ja wiem swoje wy swoje,

Strzala, dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co już pomijając cała ta dyskusje, na takich zdjęciach jak to co  pokazałeś, to mogłeś położyć  model ZTS plastyk i też wyglądałyby tak samo. Cała ta dyskusja wynika z tego, że nie potrafisz nas przekonać że to co widzisz w swoich mokrych snach, jest mierzalną rzeczywistością. Jaki jest sens pisania o super detalu, a potem wstawianie zdjęć robionych pralka z odległości 20 metrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2020 o 16:27, chudyhunter napisał:

To żeś pokazał... A kim jest Dan? Jakieś guru i wyznacznik jakości? Dla mnie jakość można zobaczyć nawet na zdjęciach i nie potrzebuję oceny jakości detali od jakiegoś Dana. Andrzej z Pipnicy Dolnej niedługo wyda książkę potwierdzającą, że ziemia jest płaska.

Tak sobie czytam Twoje posty. I coraz częściej będę się im przyglądał szczególnie troskliwie .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chudyhunter napisał:

A co takiego jest nieodpowiedniego jest w tym poście? 

Nie napisałem, że jest coś nieodpowiedniego. Czytamy ze zrozumieniem...

napisałem, że będę się przyglądał troskliwie. Czytamy ze zrozumieniem.

Edytowane przez blacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Myślę że sprawa warta odnotowania :

będzie angolski niszczyciel klasy J :

1313119-38473-69-pristine.jpg

fotka wygląda dość zacnie (do tego pewnie będzie jeszcze obfita blacharka) , a że klasa J bardzo, bardzo zbliżona do N więc  jest szansa na niezłego Pioruna....   :yahoo:

....ależ to może być kusząca perspekrywa dla niektórych zrobić sobie dioramkę boju ze Smarkiem  :lajkonik:

chociażby szarża do ataku torpedowego....      tym bardziej że to 700 więc gabarytowo nie zajmie całej podłogi w salonie :haha:

Edytowane przez M.A.V.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.