Skocz do zawartości

IŁ-2m3 1/72 Plastyk


jason83

Rekomendowane odpowiedzi

 

5 minut temu, Hubert Kendziorek napisał:

starsze wypusty Tamiyi,

Z tym trzeba uważać bo te starsze Tamiye to przepaki Italeri, więc moze nie byc tak różowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 09:08, jason83 napisał:

Serdecznie dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i porady! Aż się chce sklejać dalej :)

Posłucham podpowiedzi i szukam jakiegoś nowego zestawu lepszej firmy.

Miłego weekendu Koledzy!

 

Przed zakupem nowego zestawu warto zapytać o jego jakość na forum bowiem wybór samej firmy nie zawsze jest gwarancją jego jakości, a tu od razu dostaniesz wyczerpującą informację co w konkretnym pudełku piszczy ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Moses napisał:

 

Z tym trzeba uważać bo te starsze Tamiye to przepaki Italeri, więc moze nie byc tak różowo. 

To prawda, otwarte oczy zawsze wskazane. Pisząc o starszych modelach Tamiyi miałem akurat na myśli miłe wspomnienie budowy jednego z najtańszych ich modeli dostępnych w sklepach w skali 1:72, Aichi M6A1-K Nanzan (Seiran Kai). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, WujekAlice napisał:

Ale wszystkie Italerki kleją się dobrze.

Niby tak, ale nie końca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 09:19, Xmen napisał:

Poczekaj aż się skończy okres ochronny.:haha:

Jest nawet na forum taki wątek "Zadajemy pytania... Dostajemy odpowiedzi i przemoc".

 

Niby nie jestem w temacie II WŚ, ale wszedłem przypomnieć sobie, jak wygląda Plastyk :D Na te stare gnioty chyba szkoda czasu. Ciekawe, jak by wyglądał bez operacji plastycznych...

Edytowane przez Tap-chan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tap-chan napisał:

Jest nawet na forum taki wątek "Zadajemy pytania... Dostajemy odpowiedzi i przemoc".

A to dobre.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Moses napisał:

Niby tak, ale nie końca ?

Trochę tego narobiłem i jak dobrze pamiętam to tylko z kabiną przy Ju86 miałem jakieś problemy. Oczywiście nie wnikam tutaj w szczegóły typu zgodność z oryginałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację !

Kup na początek Airfixa , tylko uwaga w nowych pudełkach mogą być stare produkty ,dlatego najpierw sprawdź co jest w środku .

Nie wiem czym malowałeś ? Do malowania pod pędzel mogę polecić Polskie farby Hataka i satysfakcja gwarantowana . 

Bardzo fajny jest Hurricane Bildergebnis für Airfix hurricane"

 

Bildergebnis für Airfix hurricane"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam zaciętość, model wyszedł całkiem porządnie. Przyłączam się do kolegów - jest Airfix w nowych formach, Revell, nawet HobbyBoss, od których można zacząć.

A jeśli masz wątpliwości, co jest w pudełku, zawsze możesz skonsultować się tu:

https://www.scalemates.com/

Ja już dużo pieniędzy zaoszczędziłem na nie kupowaniu kota w worku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.