Skocz do zawartości

Sud-Est S.E.532 Mistral (DH Vampire I) - SH 1:72


Mikolaj75

Rekomendowane odpowiedzi

Mały, skromny modelik takiegoż samolotu. Wykonany prawie z pudła w ramach "nieuzbrojonego" konkursu na pwm.

Dodałem kilka detali w kabinie, własne antenki, nitowanie. Zestaw pozornie ładny, ale kiepsko spasowany. Niemniej - troszkę siebie nie poznając, zbudowałem samolocik w półtora miesiąca mając przy tym na biurku Karasia seniora i Dorniera.

b3Ow9uYh.jpg

LIzmdl9h.jpg

IOpWfijh.jpg

uojPQFFh.jpg

8cCg4Buh.jpg

ZISYB8Th.jpg

CSrIsZYh.jpg

hV7BO2Nh.jpg

hWxzgmoh.jpg

czF1LMzh.jpg

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, aj, aj... Panie Mikołaju... Aż tak długo nad jednym modelem?.. Na "Internet Modeler" jest relacja z budowy airfix'owskiego "Wildcata" w 48 godzin! Polecam!

A poważniej: przekopuję sieć, poszukując relacji Pana, IrkaM, z Andrzejem Z. mam kontakt stały. To na Wasze prace najbardziej chce się patrzeć, jeśli ktoś interesuje się modelarstwem. Niewiele więcej można tu dodać, tak jak do waszych dzieł. Serdecznie pozdrawiam, podziwiam i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaju, po odnalezieniu szczęki:stolek:, nie pozostaje mi już nic więcej dodać do szanownych przedmówców :nie_powiem: jak tylko:
Bardzo ładny "dwuogoniasty" Francuz :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model, malowanie przypadło mi do gustu.

Przejrzałem sobie warsztat aby zobaczyć jak rodził się kolorek i muszę przyznać, że pewnych smaczków, takich jak kropki na płatowcu, nie dostrzegłem na zdjęciach za pierwszym razem. No cóż, oczy już nie te co kiedyś.

Może i do niego mało dorabiałeś ale jak widziałem złożenie go w całość wymaga sporo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, bardzo mnie cieszy miłe przyjęcie tego malucha.

Z poruszonych zagadnień:

Baas Ark - faktycznie tylko kilka, jak policzyłem zaledwie 18 części dodatkowych w kabinie. Reszta to tylko antenki, światła pozycyjne, zaślepki wylotów działek, nowy wylot dyszy. Nastawiłem się na wizualne polepszenie przede wszystkim nitowaniem i zaplanowaniem jak namalować "biały";

rymulus - to w zasadzie o to chodzi, żeby poszczególne zabiegi łączyły się w pląs dla oka i  żeby żaden zabieg (o ile nie ma takiego zamiaru) nie dominował.

floggerFAN - nie dobijaj... Sam się nie lubię za lenistwo w sprawie Su...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.