Skocz do zawartości

Su-35 Great Wall Hobby 1/72


Bobek

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny. Podobnie jak przy poprzednim F-104 z półwyspu Jutlandzkiego jestem pod dużym wrażeniem wrażliwości na niuanse kolorystyczne i umiejętności ich odtworzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podoba mi się, uwielbiam sylwetkę rodziny 27, ładnie sobie poradziłeś z tym teoretycznie jednolitym kolorem, a nawet wydaje mi się, że margines szaleństw zgodnych z realem jeszcze pozostał. Generalnie widzę, że specjalizacja w "jednokolorowcach" coraz mocniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, Mikolaj75 napisał:

 Generalnie widzę, że specjalizacja w "jednokolorowcach" coraz mocniejsza :)

 Dobrze wyczuwasz i chyba czas na cos więcej F-4c wietnam drugie podejcie do kamuflarzu SEA ale z rozmachem różnicowań tonów, wytarć. Plan jest byle tylko wyszło jak myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej..? Ja wiem... - "jeden" kolor to chyba jednak większe wyzwanie.

Fajnie, że ma być Phantom - domyślam się, że masz zabukowane kwity na odtworzenie szaty. SEA i pochodne mają spory potencjał i też go sobie obserwuję i przyswajam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeden kolor paradoksalnie jest przyjemny i łatwiejszy odrobine( a może wyrobielem sobie sposób który mi leży )  w sea czy wielokolorowym jednak wypłowienie powinno iść wg blach i tu jednak o tyle trudniej żeby kolory  równomiernie plowialy i wyglądało na płowienie panelu a nie kolorów
63-7683.222213644_large.JPG.e66879cecc3ad6544fbafc0cc1fb2d13.JPG

, sam biały jako rozjaśnienie to nie to i nie dokońca mi chodzi o marmurek itp. Bez zdjęć daleko nie zajadę Wiec szukam narazie, a czego nie mam to domyśle sobie. Mam kalki do FG 829 czyli najbardziej banalnego F-4c Robina Oldsa ale zobaczy się czy wykorzystam. Generalnie bez fotek to nic się nie zrobi, przynajmniej ja tak mam.546D4C5A-1E66-4346-8D8F-F4B2025B3048.thumb.jpeg.9989de459d72ee0f2c0cfbbd3c46edda.jpeg

PS. Możliwe tez ze za dużo kombinuje ? ale ma być styrany ale ze smakiem 

Edytowane przez Bobek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziękuje Panowie. 
 

W dniu 29.09.2020 o 21:40, Mario napisał:

Śliczny, nie robiłeś gdzieś poradnika jak malowałeś i jakimi kolorami dysze? Wyszły super, a  kiedyś chce się zabrać za su-27 


Nie robiłem warsztatu, moze nastepnym  razem pokaże  przy P-42 Su-27.

 

W dniu 26.09.2020 o 23:36, lejgo_inc napisał:

Fantomy Oldsa to czubek pięknie złachanej góry lodowej. Zobacz tu https://www.flickr.com/photos/147861202@N07/albums ile materiału na wypłowiałe, połatane, wyciarane efczwórki :)


Link do samolotów już zapisałem sporo fot ,  dzięki.  

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.