Skocz do zawartości

Su-27, Hobby Boss, 1/48


Juffre

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

w końcu nadeszła ta chwila :) Oficjalnie zakończyłem pracę nad suczką. 
Co tu dużo mówić. Ten model dał mi w kość. Obnażył braki w moim warsztacie modelarskim i przetestował moje pokłady cierpliwości. Nie wszystko wyszło dobrze, powiedziałbym nawet, że czego się nie dotknąłem to zrobiłem źle i potem musiałem naprawiać.  Nauczyłem się mnóstwa rzeczy i chce więcej :D
Pomimo wielu błędów i niedoróbek model patrzenie na model sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji. 
W tym miejscu chciałbym wszystkim podziękować za pomoc w moim lekko przydługim wątku warsztatowy. Dziękuję @Apek za użyczenie mi kalek ze swojego modelu.
W najbliższym czasie planuję nieco odpocząć od jetów. Myślę, że jakiś drugowojenny śmiglak będzie dobrym odpoczynkiem :)


Zapraszam do galerii: 

DSC02595-1 DSC02601-1 DSC02621-1 DSC02631_2 DSC02632-1 DSC02639-1 DSC02645-1 DSC02648-1 DSC02656-1 DSC02660-1

 

 

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :) Cieszę się, że model się podoba.

 

8 godzin temu, Usul napisał:

Super praca, no i szacun za nieodpuszczenie, mimo chwili słabości z kalkami :)

 

17 godzin temu, rymulus napisał:

Brawo za to, że się nie poddałeś i poprawiłeś uszkodzone kalki.

Tak , cieszę się że udało się je poprawić. Ogólnie komentarze na forum dodają motywacji gdy już masz dość i chcesz odpuścić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czego się nie dotknąłem to zrobiłem źle i potem musiałem naprawiać."

 

Myślę, że na pewnym etapie jest to nieuniknione ( sam tak mam, więc rozumiem). Ale inaczej się nie nauczysz. Zebrałeś cenne doświadczenia, zahartowałeś w boju serce i d..., co z pewnością zaowocuje przy kolejnym projekcie. Podziwiam za wytrwałość. Świetny model wyszedł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się prezentuje. Dla mnie dużym plusem jest tu malowanie osłon silników i dysz oraz konsekwencja w przyjętym sposobie zaznaczenia wszystkich linii.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

 

23 godziny temu, Mario napisał:

Kibicowałem na warsztacie, jestem i tu, bo u mnie też ten model w planach. Wyszedł super, i tak samo jak ty po moim f-18 który mnie wymęczył , żeby odpocząć wziąłem śmiglaka z wwII. Czekam na następny warsztat

Duże jety w 1/48 potrafią zmęczyć :)  Była Suczka czas na Spitka :D
 

22 godziny temu, Tap-chan napisał:

Bardzo ładny Su jak i fotki :) 

Cieszę się, że fotki się podobają. Kupiłem statyw i namiot. Chciałem się nieco podszkolić, żeby dobrze się na te fotki patrzyło. Jeszcze nie jest idealnie ale się uczę :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.