Skocz do zawartości

Mistercraft Mustang P-51B/C"Red Tails" 1:72


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj, postaraj się, przecież przy odrobinie wysiłku można z tego zrobić cacuszka. Takie że z 2m ciężko będzie można odróżnić od nowego Mustanga Army.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2021 o 22:56, MayonesEXG7 napisał:

Ćwiczebny paździerz jest ok

No dobra, poćwiczyłeś, przyszedł czas na zestaw, który spokojnie poskładasz i będzie przypominał piękną sylwetkę tej maszyny.

A tak nawiasem mówiąc, nie mogę pojąć co skłania dorosłych ludzi do bawienia się tymi "wyrobami" z MC?! No bo raczej nie cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Moses napisał:

Dawaj, postaraj się, przecież przy odrobinie wysiłku można z tego zrobić cacuszka. Takie że z 2m ciężko będzie można odróżnić od nowego Mustanga Army.

Popisałeś się tą wypowiedzią😀Nie cena, tylko nie czuje się wl atafcach za dobrzePo co drążycie dalej i tak dokończe i tak😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach jak rozmawia się z osobami katującym się MC, pada właśnie argument ceny. Bo przecież nie wydadzą 50zl na dobry model który spierdziela. Zapominając ze łatwiej jest spierdzielić właśnie takiego MC który skutecznie zniechęci do modelarstwa niż dobry model. I jak patrzę na grupy modelarskie na Fb, Ci którzy w4zucaja swoje pierwsze modele zrobione na bazie Eduarda czy Tamiyki, są w 90% modelami ładnie wykonanymi, czego nie można powiedzieć o modelach z zestawu MC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, ale tu jie chodzi o to kto ma większego siusiaka czy ile wydał na modele;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzcie poskładac,polepić coś niż dziwne komentarze znowu bo nie wnosicie nic w warsztat-nie widzę jakiekolwiek porady-"profesor miodek""zrób to sam"wyżej sram jak uszy mam""krowa która ryczy-mało mleka daje"widzę również zmienność piszących jak mądrale-czepialscy z komentują ajak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś mnóstwo rad  począwszy od tego aby używać poprawnych narzędzi, poprzez prosta radę ze na początek ten model się absolutnie nie nadaje. I to Ty cały czas olewałem rady i krytykę, bo jest to dobry cwiczebny pazdziez. Tylko nadal nie napisałeś np, co udało Ci się na nim przećwiczyć.

 

Sorry ale udało Ci się łyknąć śpiewkę ze MC jest dobry na początek. Chcesz spróbować w samoloty. Kup jakas tamiye niedrogą, albo nowego Aitfixa. Sklejanie samolotów od pancerni się nie różni, sklejasz elementy tak samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety projekt "Sklejamy MC" narobił bałaganu.

Dużo większy potencjał ma "Sklejamy tanie Hasegawy". W tym przypadku można mówić, pisać o klejeniu.

Tu np.

https://www.mojehobby.pl/products/P-51D-MUSTANG-2381006.html

model mustanga, który początkującemu nie powinien sprawić problemu i na półce będzie dobrze wyglądał.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses szkoda pisania.Zaraz się pojawią obrońcy MC i znowu zrobi się gównoburza.Kolega dostał rady co i jak ale je olał.Jego prawo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MayonesEXG7 napisał:

Wydałem na modeling w 2miechy 1koła ponad na plastik i akcesoria

Dla jednego będzie to dużo, dla innego mało, znam osoby które na same modele w miesiącu wydawają więcej. Ja mam tylko dwa aerografy warte 1,5 tysiąca i zupełnie o niczym to nie świadczy. Chcesz kończyć ten model, bardzo dobrze, widać że masz chęci. Kup tylko dla porównania inny model o których wspominają koledzy. Klej nawet dwa równocześnie, zobacz że będzie Ci lżej, i nie wydasz na to nie wiadomo ile. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla innych ciężko zrozumieć-jak wspomniałem-ten model mnie nie zniechcęca-ciężko skumać..Kupię na przyszłość lepszego messera czy miustanga i obadam sam..na początek nie zacznę Migi czy SU'czki robić ,bo bym się zgubił😀Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Xmen napisał:

Moses szkoda pisania.Zaraz się pojawią obrońcy MC i znowu zrobi się gównoburza.Kolega dostał rady co i jak ale je olał.Jego prawo.

Możesz wskazać poradę którą udzieliłeś w tym temacie?  Proszę. 😎

22 godziny temu, Xmen napisał:

Szkoda czasu.

 To poco go tracisz na pisanie OT? 🙃

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marek d napisał:

To poco go tracisz na pisanie OT?

Co Cię to obchodzi?Mój czas moja sprawa.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Xmen napisał:

Co Cię to obchodzi?Mój czas moja sprawa.

Absolutnie nic, tylko wiesz:

5. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Netykiety, a w szczególności do ograniczenia odpowiedzi nie wnoszących do dyskusji treści merytorycznych.

A pierwsze  pytanie, nie odpowiedziałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.