Skocz do zawartości

Mistercraft Mustang P-51B/C"Red Tails" 1:72


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, myszaty napisał:

Widać niedoskonałości powierzchni 😜, ale to sreberko ciekawie siadło, widać że gdyby była polerka podkładu powinno wyjść lustro.

 

 

Nie jest idealnie,ale moim zdaniem po 3 malowaniach-szlifowaniach już mi wystarczy🤣.Dokończe ten sterylny alu..😀

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 08:46, tlb napisał:

Ten kadłub to ma oś symetrii? czy mi się tylko wydaje, że nie ma?

 

Nie ma, ale to ćwiczebno-pokutny....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba z mojej strony.Mógłbyś pisać tak żeby szło w miarę bezproblemowo przeczytać.Interpunkcja i te sprawy.Jak Piszesz w jednym ciągu to ciężko się to czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnowiony kokpit w macie-pasy pilota to taśma maskująca.Odcinka wnęki podwozia-bez lakieru glossu(klapy) do malowania jeszcze.Powoli kończe-trudne pierwsze alu dla mnie i te pasy zółte odcinane.Golenie dostały natural stell barwę valejki z bezbarwnym błyszczącym-felgi kół również.Wyglada jak wygląda🤣.Zrobione zagruntowane śmigło-przemaluje czarnym śmigła. Dorzuciłem się dwie kalki jeszcze dziś-sypią się🙄

20211223_202719.jpg

 

20211223_202648.jpg

20211223_202601.jpg

20211223_202512.jpg

 

20211223_202435.jpg

20211223_170305.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kolega z działu pancernego powiem, że wyszła Ci bardzo fajna, delikatna faktura odlewu. Szpara skrzydło-kadłub, to można by najprostszą szpachlą akrylową na dwa, trzy razy zajechać gąbką ścierną. W kabinie pilot hodował chyba jakieś algi albo inne glony... Najbardziej pozytywny element to narazie śmigło. Ubytki w kalkach... Czysty, naturalistyczny Mistercraft.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, TAW napisał:

Jako kolega z działu pancernego powiem, że wyszła Ci bardzo fajna, delikatna faktura odlewu. Szpara skrzydło-kadłub, to można by najprostszą szpachlą akrylową na dwa, trzy razy zajechać gąbką ścierną. W kabinie pilot hodował chyba jakieś algi albo inne glony... Najbardziej pozytywny element to narazie śmigło. Ubytki w kalkach... Czysty, naturalistyczny Mistercraft.

Tanki będę robił jak najbardziej😃-weź pod uwagę-malowałem-thinerowałem(Wamod robi swoje)-szlifowałem-polerowałem..widać duża grubość farby-można by było mikrometr użyć malarski-dokończe ten badziew i tyle-jakieś poprawki ,zmiany na froncie uderzają do głowy.Linie przy tylu malowidłach zanikły co nie które.Używałem akrylowego na początku-potem tamiya epoxy...Dzieki pancerniak,za szczerą konstruktywną opinie🤗.Coś lekko zboczyłem z odłmakowo-burzących tematów-taki oddech-odskocznia,przed następnym projektem.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Xmen napisał:

Ten warsztat to jakaś podpucha musi być.

Czemu?Próbować trzeba-jak coś zamaluje ogon na czerwono- nie widzę problemu😀. Pierwszy raz,odcinam tak pasy.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usadadnij dlaczego-doszukujesz się czegoś?Detektyw🤣.Konkret  X-Men- skoro rozwijasz myśl-to ją skończ. Po to jest warsztat-nie wstydzę się początkujących błędów w modelarstwie.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.