Skocz do zawartości

Mistercraft Mustang P-51B/C"Red Tails" 1:72


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, marek d napisał:

5. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania Netykiety, a w szczególności do ograniczenia odpowiedzi nie wnoszących do dyskusji treści merytorycznych.

No i co z tego? Większość komentarzy jest nie na temat i to we wszystkich wątkach.Po za tym od egzekwowania regulaminu to jest administracja a nie ktoś kto mało pokazuje a dużo gada(Pisze) na forum.

 

7 minut temu, marek d napisał:

A pierwsze  pytanie, nie odpowiedziałeś.

Nie zamierzam się przed kimś tłumaczyć.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xmen napisał:

No i co z tego? Większość komentarzy jest nie na temat i to we wszystkich wątkach.Po za tym od egzekwowania regulaminu to jest administracja).

 

 

Czyli co wszędzie ma być śmietnik? Spróbuj coś znaleźć przy pomocy forumowej szukajki. 

Cytat

Nie zamierzam się przed kimś tłumaczyć.

Nie musisz i ja też. Trochę moich nodeli jednak na forum jest. Tylko ja wolę jeden na rok ale dobrze w miarę.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o model Mustanga to hasegawy nie. Lepiej Airfix bo nowe formy i cena 30zł a mistecraft ile 20zł? to juz lepiej dołozyc 10zł i miec Airfixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuj może nie, ale 50 lat różnicy między modelami może zrobić różnice. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DamianosPL napisał:

Jeśli chodzi o model Mustanga to hasegawy nie. Lepiej Airfix bo nowe formy i cena 30zł a mistecraft ile 20zł? to juz lepiej dołozyc 10zł i miec Airfixa.

Który konkretnie zestaw Mustanga z Hasegawy masz na myśli, że go odradzasz ? Np ten ze zdjęcia jest z 1992 roku, posiada wklęsłe linie poszycia, całkiem niezły kokpit, znakomite kalkomanie. Pytam bo jest jeszcze zestaw z 1974 roku ale tego nie biorę pod uwagę bo to zabytkowy zestaw. 

E0019A1D-0A8F-4270-B2AB-9DBAEAEA8121.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oderwały się pasy z drugiej strony-kawałek boku-ratowałem-łączyłem jak to możliwie 2h zabawy kalek.Z nimi różnie idzie-numery i większę czcionki ok-nierówna walka z materia.Gorsze decalsy to miałem stare z Academy-wody odrobine i wiury.

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o stekach z bizona, ale z mustanga...

Dość oryginalne, ale mnie się podoba.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tlb napisał:

Słyszałem o stekach z bizona, ale z mustanga...

Dość oryginalne, ale mnie się podoba.

Ja jestem inny, niż typowy modelarz,na białym tle😀Lubię łamać standardy jazzowe..🤗

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MayonesEXG7 napisał:

standardy jazzowe

O ile jazz ma jakieś standardy...😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tlb napisał:

Słyszałem o stekach z bizona

Raz do roku Nadleśnictwo Białowieża odstrzeliwuje pojedyncze sztuki chorych, czy starych żubrów i sprzedają z nich wędliny i potrawy w restauracji.

 

[Off top]

:szczerbol:

 

 

 

A model ładnie się prezentuje :super: To farba w sprayu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, myszaty napisał:

No i pozbyłeś się tego spawu a'la T34 na łaczeniu skrzydło- kadłub!😁

Postarałem sie.Farba w sprayu Deco Colof.Reszta Valejko pyndzlami zrobię dalej drobnice.Trudne alu z zachowaniem sterylnosci od dotknięć-nie bede co chwile poprawiał puszką-smugi pozostaną jakieś zawsze-albo mikro fibrą poprzecierać potem.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko przed nocką foty.Problem mi robi ten model serio haha.Kalki odpadaja z"72"🤣.Malowany od nowa plus pasy na skrzydłach-jakiś mały przełom-malowanie.. poprawiam ponownie😂.Taka sytuacja, że wracam do wariantu pierwszego malowania-jeszcze trudnie fakk-bo jeszcze te kalki niewykorzystane😀

Screenshot_20211213-204601_Gallery.jpg

Screenshot_20211213-204543_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, myszaty napisał:

Zróbże fotkę na białym bo mi oczy wy...ło.

🤣

 

Oto chodzilo🤣Ah zapomniałem deske dokrojenia dać ahh.Jutro wstawie macie jak w banku😁.

 

Przez ten sterylny alu, model daję w kość, ale walczę dalej :D

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, myszaty napisał:

Zróbże fotkę na białym bo mi oczy wy...ło.

🤣

Oczy oczami, ale chyba dlatego nie widzisz, że skrzydło tylne wy....ło😉

Edytowane przez tlb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze. proponuje nastepnym razem robiac zdjecie machnać bardziej aparatem, albo zrobic zdjecie z 5 metrów.....

 

Wiesz ze wklejajac takie zdjecia masz kompletnie w dupie szacunek do innych uzytkowników forum? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co odpuscic? To co kleisz i jak kleisz to jest Twoja sprawa, ale miej szacunek do ludzi, a nie kpisz sobie z nich wklejajac zdjecia na których nic nie widac, na obrusie, desce czy nie ostre. Robisz sobie jaja czy serio masz wszytkich gdzies?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.