Skocz do zawartości

Mistercraft Mustang P-51B/C"Red Tails" 1:72


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

 

59 minut temu, Evildead napisał:

Nie napisał że robi dla beki przecież... pisał czy nie pisał, wyciągnie wnioski i będą lepsze modele, praktyka i jeszcze raz(...)

Rzuć okiem na inne prace Kolegi i wyciągnij wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, HKK napisał:

 

Rzuć okiem na inne prace Kolegi i wyciągnij wnioski.

Rzucałem okiem, z siedem razy nawet jak nie dziewięć , no jest w czarnej dupie  jak smoła z tym mustangiem fakt, no i co w sumie ? , pomału i do przodu, tyle. Wszystko  też zależy jak podchodzisz do tego hobby, co chcesz osiągnąć , jakie cele masz ? widocznie Marcin nie wnika w to tak bardzo, nie przejmuje się tym tak i też spoko

 

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie traktował warsztatu-nie wrzucałbym materie ciężką-X men miałeś mi uzasadnić swoją wypowiedź poniżej-odpisujesz-bo ktoś"coś powiedział-skomentował-a dodam pięć swoich groszy😂 -Co chcesz przez to osiągnąć?Nie odpowiadasz na moje pytania.Licznik postów wzrasta-ale robię to dla siebie-widocznie utrudniłem sobie-bo lubię wyzwania-co w tym dziwnego-widocznie zajawka mnie kieruje-z czymś-czego jeszcze dotychczas nie robiłem-walka-lubię wyzwania.Ciężko skumać..-weź zjedz sznikersa feel Better?Podziel się z Mosesem,aby się nie poczuł urażony bonne apettite mesje.Chcecie jeszcze dyskutować chętnie. Weźcie dzieci-żony-spacer -bo mam wrażenie-że zapominacie o Bożym świecie-żyjąc tylko modelarstwem-musicie swoją frustracją-dziwnymi komentarzami coś sypnąć-bo to typowo Polskie-niestety w naszym narodzie,na luz wrzucić-więcej dystansu-"zrozumienia".To tylko forum.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczyłem się pisząc słowo "chyba" .

W każdym razie już mógłbyś coś zdecydować , czy zmyć farbę i zacząć malować , czy dać sobie spokój . Chociaż dla Tych użytkowników którzy Ciebie bronili , bo za bardzo nie ma już co bronić .

Chyba ,że ktoś jeszcze umie i potrafi ? Ja nie umiem tego modelu obronić .

 

PS Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zrobienie warsztatu w domu , tylko na swój użytek . Sam oceniasz . Potem poproś kogoś życzliwego , admina z forum np. i spytaj - nadaje się już czy nie ?

       Nikt nie traci , każdy zyskuje .

Edytowane przez Hello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

Gdybym nie traktował warsztatu-nie wrzucałbym materie ciężką-X men miałeś mi uzasadnić swoją wypowiedź poniżej-odpisujesz-bo ktoś"coś powiedział-skomentował-a dodam pięć swoich groszy😂 -Co chcesz przez to osiągnąć?Nie odpowiadasz na moje pytania.Licznik postów wzrasta-ale robię to dla siebie-widocznie utrudniłem sobie-bo lubię wyzwania-co w tym dziwnego-widocznie zajawka mnie kieruje-z czymś-czego jeszcze dotychczas nie robiłem-walka-lubię wyzwania.Ciężko skumać..-weź zjedz sznikersa feel Better?Podziel się z Mosesem,aby się nie poczuł urażony bonne apettite mesje.Chcecie jeszcze dyskutować chętnie. Weźcie dzieci-żony-spacer -bo mam wrażenie-że zapominacie o Bożym świecie-żyjąc tylko modelarstwem-musicie swoją frustracją-dziwnymi komentarzami coś sypnąć-bo to typowo Polskie-niestety w naszym narodzie,na luz wrzucić-więcej dystansu-"zrozumienia".To tylko forum.

A tak na polski mógłbyś przetłumaczyć?

Dobrze już nic nie napiszę bo licznik postów się zatnie:mrgreen:

Baw się dalej.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Evildead napisał:

Wszystko  też zależy jak podchodzisz do tego hobby, co chcesz osiągnąć , jakie cele masz ? widocznie Marcin nie wnika w to tak bardzo, nie przejmuje się tym tak i też spoko

Zgoda. Nie nam oceniać jak ktoś traktuje to hobby. Ale modele i efekty oceniać można, prawda?

10 godzin temu, Evildead napisał:

, pomału i do przodu, tyle

Brak zgody. Wg. mnie nie ma śladów postępu ani starania o takowy. Nie oceniam, stwierdzam fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

widocznie utrudniłem sobie-bo lubię wyzwania-co w tym dziwnego

Narazie to zrób sobie wyzwanie żeby czysto skleić i pomalować jakiś model o dosyć przyzwoitej jakości bo w jednym i drugim elemencie jest spoooro do poprawy.  I przede wszystkim staraj się bo teraz to wygląda jakby nie było ważne jak, tylko żeby do przodu. Na prawdziwe wyzwania przyjdzie czas kiedy nabierzesz wprawy i doświadczenia. Przez ten czas pewnie przybędzie parę użytecznych narzędzi w warsztacie. W tym całym Mistercraftowym projekcie wpadłeś w pułapkę, że na takich modelach dobrze się uczyć modelarstwa. To jaką naukę wyciągnąłeś z tego wyzwania poza tym, żeby nie kupować więcej Mistercrafta? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, HKK napisał:

Zgoda. Nie nam oceniać jak ktoś traktuje to hobby. Ale modele i efekty oceniać można, prawda?

Brak zgody. Wg. mnie nie ma śladów postępu ani starania o takowy. Nie oceniam, stwierdzam fakt.

Można oceniać prawda zgadzam się , skoro wrzuca na warsztat to się z tym musi liczyć , a postęp jest chociaż narzędziowy jak na razie , był pędzel na początku, później spray, teraz będzie aerograf, była oczojebna cerata teraz jest ręcznik kuchenny biały, jakiś progres w prezentacji chociaż, dobre i to

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem nowe narzędzie-kielnia tortowa-w gratisach,powinnno być do misterszitów na szpachlowanie,jak znalazł😀🤣.Przyznam-model mnie położył

16411155920624156033922249282970.jpg

20220102_105235.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do Ciebie nie dociera , kompletnie nic . 

Było nie pisać , mogłem w tym czasie iść z pieskiem na spacer . Jak to forum potem ma wyglądać . A chodzi tylko o to by było zrobione czysto , przyzwoicie . I nic do tego Mistercraft nie ma .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyć wypada- washowanie. Dokończe i potem wyciągne wnioski. Na sucho położone oszklenie. Poprawki goleni,kół,pomalowanie oszklenia oraz lakier mat na finish.

 

20220102_183848.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

 Głupole

Za coś takiego to Administracja powinna wręczyć owoc bananowy ale jeżeli nikomu to nie przeszkadza.............. 🤔

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, abtb napisał:
17 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

 Głupole

Za coś takiego to Administracja powinna wręczyć owoc bananowy ale jeżeli nikomu to nie przeszkadza.............. 🤔

No co Ty, żeby powstała republika bananowa?

Edytowane przez tlb
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.