Skocz do zawartości

Mistercraft Mustang P-51B/C"Red Tails" 1:72


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

A ja to lubię sobie popatrzyć jak tak  ludzie się mordują :miecz:.  Fajnie to wszystko wygląda a efekt końcowy jest powalający - dosłownie. :haha:Ot, takie modelarskie SM :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, abtb napisał:

ja to lubię sobie popatrzyć jak tak  ludzie się mordują

Zaraz mordują.

Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku że robienie takich modeli ma też pozytywy.

Nauczy się człowiek wprawnego operowania kielnią i pilnikiem lub ewentualnie dłutem że o szlifowaniu nie wspomnę.

Zawsze łatwiej dobrą pracę znaleźć.Jak zobaczą z jaką wirtuazerią człowiek operuje narzędziami to etat pewny.

36 minut temu, abtb napisał:

.  Fajnie to wszystko wygląda a efekt końcowy jest powalający - dosłownie.

Nie broniąc wyboru takich "modeli" ale uważam że efekt końcowy zależy też od modelarza.Jak ktoś pokazuje model ze śladami paluchów tłustych od parówy i zapaćkany klejem albo z polakierowaną osłoną kabiny (bo skąd on miał wiedzieć że tak się nie robi) to aż oczy krwawią . I nie ma znaczenia ile ten model kosztował.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Xmen napisał:

Jak ktoś pokazuje model ze śladami paluchów tłustych od parówy i

Przypomniała mi się historia ze studiów, kiedy jeden z moich kolegów przyniósł do oceny projekt z "konstrukcji stalowych" ze śladami takich paluchów. Prowadzący zadał mu pytanie: 

- A pan ten projekt to trzymał w lodówce pomiędzy szynką i kiełbasą?

Takie życie kolego Xmen, takie życie.  Zdecydowanie lepiej jak ten tłusty ślad jest "na farbie" niż "pod farbą "- przynajmniej farba nie odpadnie w tym miejscu  z powodu tłustego plastiku :mrgreen:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: bądźcie konsekwentni. Wielu z was w swoich warsztatach na zwróconą uwagę krzyczy  że klei na półkę dla siebie,

że każdy robi jak chce, jak umie i to ma być frajda.

To dlaczego najazd na gościa który klei paździerza i ma z tego frajdę? Właśnie robi co chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie najazd. Nawet plastik, w tym jak kolega wyżej napisał pażdzierzu jest tragiczny. Szkoda mordęgi z czymś takim. Ja to kupiłem lata temu w Będzinie , i zawsze jak  to widze zadaje sobie pytanie , po co spaliłem 20  ówczesnych pln? bo kupiłem dwa. No po co? Bo to nowośc od Intechu była? Mydło...

Edytowane przez em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, em napisał:

Wszystko ma wpływ.

Viper'a, którego robię kupiłem w Warszawie na świętokrzyskiej, czy to czyni ten sklep złym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wymysl napisał:

wchodzenie do działu "Sklejamy modele Mistercrafta" i jojczenie, że ktoś skleja Mistercrafta to raczej takie sobie...

Słuszna racja:brawo:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Wymysl napisał:

wchodzenie do działu "Sklejamy modele Mistercrafta" i jojczenie, że ktoś skleja Mistercrafta to raczej takie sobie...

Wchodzę do tego działu bo cały czas staram się zrozumieć co ludzi skłania do sięgania po te modele.

Tłumaczenie że na nich chcą się uczyć do mnie nie przemawia.

Tylko dlatego.

Edytowane przez Xmen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=dXYBxXogmA4 Coś do waszych wypowiedzi :) ,  Niech sobie pogadają. Podkład powoli się kładzie 🤣. Dzisiaj bez zdjęć.

 

 

Nie mam zapasów kartonów pandemicznych, tej firmy. Nie posiadam znajomych z mistera, nie supportuje tej firmy,nie reklamuję ich. Miałem ochotę to składać i to skończę, czy będziecie besztać czy nie,wasza sprawa.

 

 

Edytowane przez MayonesEXG7
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wymysl napisał:

Panowie! Abstra:bip:ąc od ogólnych prawd zawartych w Waszych wypowiedziach to wchodzenie do działu "Sklejamy modele Mistercrafta" i jojczenie, że ktoś skleja Mistercrafta to raczej takie sobie...

Zgadzam się. Biorąc udział w tym projekcie decydujemy się na to, że sklejając modele oferowane przez Mister Crafta można trafić na modele słabe jak i nieco lepsze i trzeba brać to pod uwagę zamiast narzekać.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co, to ten projekt pokazał ze niema "lepszych" modeli MC. są co najwyzej straszne i mniej straszne paździerze, i serio , przestan juz przekłamywac rzeczywistość, bo to jakis czas temu jeszcze to  było zabawne, a powoli zmierza juz w innym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moses napisał:

Poki co, to ten projekt pokazał ze niema "lepszych" modeli MC. są co najwyzej straszne i mniej straszne paździerze, i serio , przestan juz przekłamywac rzeczywistość, bo to jakis czas temu jeszcze to  było zabawne, a powoli zmierza juz w innym kierunku

Czy Mirage 2000C w 48, F-16 1/48 i F-14 również w 48 to Twoim zdaniem paździerze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moses napisał:

Poki co, to ten projekt pokazał ze niema "lepszych" modeli MC. są co najwyzej straszne i mniej straszne paździerze, i serio , przestan juz przekłamywac rzeczywistość, bo to jakis czas temu jeszcze to  było zabawne, a powoli zmierza juz w innym kierunku

I co zabronić????

W innym wątkach bronicie prawa do wolności robienia i pokazywania , a tu was coś gniecie...denne.

Nie pasuje tenatyka? Olewam i nie wchodzę...

W dniu 27.11.2021 o 13:59, Xmen napisał:

Wchodzę do tego działu bo cały czas staram się zrozumieć co ludzi skłania do sięgania po te modele.

Tłumaczenie że na nich chcą się uczyć do mnie nie przemawia.

Tylko dlatego.

To może obgadaj to ze swoim terapeutą zamiast wylewać na innych szyderę...to się robi męczące te prztyczki i uwagi.

Paździerz, chłam, shit itp.

Jego talary i jego sprawa.

Chce kolega to kleić to klei, łamie regulamin: nie, jest osobny wątek? Jest.

Więc jeżeli moderacja się nie sprzeciwia to nie widzę problemu.

A takim ględzeniem tylko zniechęcacie ludzi do forum, 

 

 

Edytowane przez myszaty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.