Skocz do zawartości

PZL P.11c "Łaciata 3", czyli zakamuflowany puławszczak Arma Hobby


Kolekcjoner WP

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Xmen napisał:
16 minut temu, RogerM napisał:

Niezły kabaret 🤣

Dlaczego kabaret?

U jednego się da u drugiego nie.Jak łatwo jest oceniać ze swojego punktu widzenia.

Odpowiem nie dlatego, że mam ochotę tylko, że mnie ten wątek coraz bardziej rozśmiesza... Wyraziłem swoją opinię, nie oceniałem, to jednak jest różnica, której może nie dostrzegasz. Ujął mnie fragment o ocenianiu ze swojego punktu widzenia. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, ze ciężko jest oceniać z nieswojego punktu widzenia.......:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RogerM napisał:

Odpowiem nie dlatego, że mam ochotę tylko, że mnie ten wątek coraz bardziej rozśmiesza... Wyraziłem swoją opinię, nie oceniałem, to jednak jest różnica, której może nie dostrzegasz. Ujął mnie fragment o ocenianiu ze swojego punktu widzenia. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, ze ciężko jest oceniać z nieswojego punktu widzenia.......:roll:

Spoko.Poprostu się nie zrozumieliśmy.

W tym momencie zakończę udział w tej jakże kulturalnej dyskusji.

Koledze @Kolekcjoner WPżyczę powodzenia w dalszych pracach choć pewnie niekoniecznie na tym forum.

To tyle i do widzenia.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RogerM napisał:

Nie jestem pewien ale wydaje mi się, ze ciężko jest oceniać z nieswojego punktu widzenia.......:roll:

A ja chętnie jeszcze...bułę pomęczę.

 

Na tym polega największa trudność Oceny...być obiektywnym czy subiektywnym?

 

Obiektywnie: kolega maluje za grubymi warstwami, powinien lżej  i rzadszą farbą itd....jak już trzyma się pędzelków, mało dokładnie obrabia detale.

Choć nie wykluczam - może są przeciw temu jakieś ograniczenia ...bo nie znamy się z kolegą osobiście.

Ocena subiektywna? To ocenianie na podstawie własnego stanu posiadania bez wiedzy o ocenianym.

Aerograf???? Co za prooblem - jak mnie stać to i innych też...blok? Ja też mieszkałem w bloku:  były - 80m i 4 pokoje bo ojciec przodownik.

A my w 5 na 42m... ten sam blok.

Jak to? Nie dasz rady zrobić śrubek w 72na feldze 3mm no bez jaj, dziecko by zrobiło.. i to do kolesia np. po udarze ( nie chwali się tym bo i po co???)

I potem mamy : ,,naciski" ,,groch o ścianę" ,, zaniżanie poziomu" itp. brednie.

Sorki...ulało mi się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, astarott napisał:

Ferrari i Prada :pokoj:

Nieprawda. Ty znowu z tymi autami i kasą. Na niebieskim po prostu musisz trzymać ramkę przez bibułkę a przy malowaniu obowiązuje mały palec -  wyprostowany. 

OIP.J8tNlEju8xRsTFdT-opQagHaDU?pid=ImgDe

Edytowane przez socjo1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marek d napisał:

Gdzie? tam w warsztatach i galeriach lotniczych wiatr hula.

Zostawmy ten temat.

Polecam przeglądać po aktywnych wątkach, ostatnie lata to sporo prac w galeriach i warsztatach konkursowych. 

 

4 minuty temu, socjo1 napisał:

Nieprawda. Ty znowu z tymi autami i kasą. Musisz trzymać ą, ę ramkę przez bibułkę a przy malowaniu obowiązuje mały palec -  wyprostowany. 

OIP.J8tNlEju8xRsTFdT-opQagHaDU?pid=ImgDe

 

782qa2.jpg

Edytowane przez astarott
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xmen napisał:

Dlatego że są takie wysokie wymagania.Malo kto jest w stanie je spełnić.Ekskluzywność i elitarność do czegoś w końcu zobowiązuje.

Ja tylko chciałem wyrazić ubolewanie, że smutne czasy nadeszły kiedy zwykła estetyka jest ekskluzywna i elitarna.

  • Like 5
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, astarott napisał:

Polecam przeglądać po aktywnych wątkach, ostatnie lata to sporo prac w galeriach i warsztatach konkursowych. 

Chyba nie przeczytałeś uważnie mojego postu. No gdyby nie te konkursy było by słabo.

Normalne warsztaty i galerie zdecydowana większość powielona jest tu. Jedyny wyjątek to perełka pana Marcina Matejko.

Tylko trochę odjechaliśmy już od głównego tematu.

Edytowane przez marek d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marek d napisał:

Jedyny wyjątek to perełka pana Marcina Matejko.

Tylko trochę odjechaliśmy już od głównego tematu.

W tym kontekście to ani trochę - Marcin jest niedoścignionym mistrzem w budowie PZL-ek. Takich ludzi nam trzeba :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wasze skargi i zażalenia zostały wysłuchane. P.11c dostała washa i okopcenia wydechów.

 

Jak ktoś chce się bliżej przyjrzeć to zapraszam na konkurs do Bytomia.

 

20230325_013013.thumb.jpg.1b923fe109c24d0484d2e20cc7fd9130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.