Jump to content

WujekAlice

Members
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by WujekAlice

 1. W przypadku tego samolotu tak jest, ale zdarzało się nawet dość często, że E3 dostawały oszklenie jak do E4, np. po jakichś remontach.
 2. Ale Walrus i Swordfish były jednosilnikowe i miały po trzy ramki 😊
 3. To tak widać szwarc mydło i powidło - beletrystyka domieszana do literatury faktu. To jeszcze coś: Autor bardzo znany - bo to przecież bardzo znany aktor, ale ten epizod w jego zyciu znany chyba trochę mniej.
 4. Hm... akurat tego, to nie wiem, czy ksiądz by poświęcił...
 5. Żywica wymaga dwóch rzeczy - cierpliwości i ostrożności. W każdym razie wolę bawić się żywicą niż blachami. A model zapowiada się bardzo interesująco...
 6. A ja grać na basie jak Jaco Pastorius
 7. Ten seledynek na kadłubie to ten sam zielony co w środku? Tylko inaczej oświetlony?
 8. Rozumiem, że Junkersa, bo to Szwab, ale Wilgę męczysz? A co Ci biedny ptaszek zawinił ???
 9. Imadło, brzeszczot i powolutku. czeska żyletka ma za krótkie ostrze. I nie z wolnej ręki - imadło. Jak to zrobisz delikatnie to nawet małe elementy możesz spokojnie piłką obcinać. A potem pilniczek, papier ścierny - do wyboru, do koloru.
 10. Nie chcę medali. Chcę natchnienia i lekkiego poluzowania mojego "nie chce mnie się..."
 11. Żebyś się mógł pośmiać? O takiego...! Włącz sobie Comedy Central 😛
 12. Odpadło mi dwie popołudniowe roboty, a dzionki też dłuższe, to pewnie zacznę te niedokończone modele robić... Niestety sporo tego jest. I muszę skończyć oglądać "Sześć stóp pod ziemią"
 13. W ostatnim ZBIAMie była druga część monografii Hayabusy, łącznie ze zdjęciami i barwnymi planszami. A ja robię,... wróć, na szafie stoi niedokończony Sokół na etapie dziabania zielonych plam po kadłubie.
 14. Kawał dobrej roboty. Świetny! Tylko ten fornir miejscami "pędzlem" zalatuje, ale jakbyś nie zrobił zbliżenia tego elementu to by widac nie było. Ale zdziwię się, jeżeli nie będzie to słit-focia tygodnia.
 15. A Mosquito? Linia jak sportowa wyścigówka. Idealny do rwania lasek w sobotni wieczór pod dyskoteką
 16. Frogowski Whitley to model bardzo przyzwoity. Do niedawna to był chyba jedyny Whitley w 1/72. kleiło się to całkiem fajnie. Tylko dużo białej farby na niego szło
 17. Ładny i wcale nie taki ubrudzony, odpowiednio. A oświetlenie to mi się akurat podoba - jak w porannym słońcu.
 18. A Ty co jakąś rurą wątek zaśmiecasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.