Skocz do zawartości

M3 Grant 8 Armia Afryka - 1/35 Academy


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 560
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no spoko...zaczyna wygladac jak ten kolo mnie w Bovington ....tak sobie mysle ze mazianie tych lini pedzelkiem to musi byc niezla lekcja pokory:)

Pewnie zamiast krodkich szarpanych ruchow lepiej bylo by lechac jedna linie ale to inna szkola jazdy...(kilka pisanek w stylu kurpoiwskim niedlugo na Wielkanoc i nastepne takie dziwaczne kamo wejdzie bez popitki:)...podoba mi sie no i kolory sa takie jak trzeba

 

Ciekawe co wyjdzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Fajnie że się podoba.

Kilka odpowiedzi:

...jedyne co gryzie to ta farba która zlazła z lufy na górnej wieży i metalem po oczach błyska. Niestety przy maskowaniu bluetackiem też już mi się tak na metalowych elementach zdarzało.
Poprawię pędzelkiem. Metal nawet pokryty surfacerem nie utrzymał farby. Nastepnym razem dam tylko sama folię.

No to najtrudniejszą robotę masz za sobą.

Tez tak myślę. Teraz to już chyba powinno być z górki.
Pewnie zamiast krodkich szarpanych ruchow lepiej bylo by lechac jedna linie ale to inna szkola jazdy...
To samo zauważyłem, że malując ruchem jednostajnym lepiej wychodzi, ale tych zkrętów tyle i dostęp nie najlepszy, że nie za bardzo dawało radę.

 

A na koniec pytanie. Jakie kolory byłoby teraz najlepiej na filtry zastosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze. Na śmierć zapomniałem o pokrywach włazu na wieży. A tu kicha - brak elementu peryskopu od wewnetrznej strony, a włazy bedą otwarte. Muszę coś tam dorobić. Czy moglibyście poratować jakimś zdjęciem jak nie Granta to czegoś podobnego bo ni w ząb nie mam pomysłu jak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś, dzięki. Myślę że da się cos na jego podstawie sklecić. Ale martwi mnie położenie tych klap. U mnie będą otwierać się na boki wieży a nie jak tu na przód i tył. Nie wiem czy przypadkiem pierscień nie był obrotowy bo widziałem te klapy w róznych kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wygląda dobrze a po washach nabierze jeszcze bardziej rumieńców. Na koniec pryśnij całość pactrą matowa powinno go to wypłowieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A tak przy okazji jakie filtry by można zastosować? Filtry to ciągle moja pięta Achillesowa. Piotr (Pankot13) zasugerował brąz na piaskowy, co jest jak najbardziej logiczne. Nie wim tylko czy dawać go selektywnie, czy walić na cały. Biały by chyba nie za bardzo po nim wyglądał. Ach te filtry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Jak by nie patrzec na koncu powinien byc caly wyblakly i wyplowialy wiec nie ma co kombinowac,tak mi sie wydaje.Biedronki chyba nie wchodza w gre,wiec pozostaja tylko wyblakniecia wiec kurz,kurz i jeszcze raz kurz.To jest moja opinia i niech wypowie sie jakis szpenio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdjąłem maskowanie zawieszenia i ... kolor wózków znacząco odbiega od góry. Jest to oczywiste bo na pancerzu były robione rozjaśnienia. Dałem na górę filtr z ochre brown. Może tak to zostawię i wypłowię to olejami? Było by to ciekawe kolorystycznie. Kiedyś robiłęm jeszcze jakby filtr z białej akrylowej bardzo rozpuszczonej - dało to ciekawy efekt. Może takie coś na wóżki? Wózki są ruchome i tak się ustawiły do zdjęć.

 

PICT0229.JPG

 

PICT0230.JPG

 

PICT0231.JPG

 

PICT0232.JPG

 

PICT0233.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek naprawdę masz u mnie pełen respekt. Przebrnąłeś przez ciężką budowę, uporałeś się z wszystkimi niedociągnięciami. I na koniec fundujesz piękny kamuflaż. Co prawda jakoś się w temacie nie udzielałem ale przeglądałem na bieżąco. I z niecierpliwością czekam na aktualizacje, bo pięknie nam tu robisz!!! Powodzenia w dalszej pracy

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.