Skocz do zawartości

M3 Grant 8 Armia Afryka - 1/35 Academy


bazylms

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie Ci wychodzi ten model. Szkoda tylko że wnętrze jest tak mało widoczne a włożyłeś tam tyle pracy. Ale świadczy to tylko że mieszka w Tobie prawdziwy duch modelarstwa . Co do washa to strzel ten ciemny coby było go widać też na brązowych plamach.Jakoś nie widzę robienia washa w dwóch kolorach.Chyba dziwnie by to wyglądało. No i Krzysiek nie omłotkuj go za bardzo. Czekam na ciąg dalszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 560
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki że się podoba. A teraz trochę odpowiedzi.

Ta czerwień na kalkach dość konkretnie daje po oczach i odznacza się na powierzchni modelu. Przydałoby się to jakoś zgasić...
Będzie, będzie. Kalki dopiero wczoraj położone i zabezpieczone sido.
Dla mnie model jest wspaniały' date=' nie mogę się doczekać galerii. Równie dobrze mogę stwierdzić, że lepiej sobie zbierać zakrętki niż modelować, gdy widzę takie cuda. [/quote']I kto to mówi - twój T-28 jest bombowy.
Szkoda tylko że wnętrze jest tak mało widoczne a włożyłeś tam tyle pracy.
Coś tam powinno być widać przez te pootwierane włazy' date=' a wieżę zawsze bedzie można wyciągnąć i popatrzeć.
Co do washa to strzel ten ciemny coby było go widać też na brązowych plamach.Jakoś nie widzę robienia washa w dwóch kolorach.Chyba dziwnie by to wyglądało.
Też tak sobie dziś pomyślałem.
No i Krzysiek nie omłotkuj go za bardzo.
Postaram się. Musze tylko uważać aby nie przesadzić. Wiesz jak to jest jak się za to zabierasz. Jeszcze jeden tu i tam i naraz wygląda jakby ze schodów spadł, he, he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już na dniach galeria .
Chyba jeszcze trochę.
Sorry za głupie pytanie ale czy masz w planach podstawkę ? Bardzo by fajnie wyglądał na jakieś pustynnej
Mam do niego figurki i może coś wystrugam' date=' ale u mnie to zawsze chęci wielkie a konkretów mało.

 

Model załośkowany. I jak? Na razie nie daję sido gdyby trzeba coś poprawiać, ale mam nadzieję że wystarczająco was znudziłem tym warsztatem, że zaakceptujecie wygląd aby w końcu doczekać końca .

 

[img']https://lh6.googleusercontent.com/-SnxYQEvv6D0/T0_eIgD4IcI/AAAAAAAAByA/GP_TDy_aRPQ/s576/PICT0290.JPG[/img]

 

PICT0291.JPG

 

PICT0292.JPG

 

PICT0293.JPG

 

PICT0294.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że często tu zaglądam ale się nie odzywam Teraz jednak powiem, że modelik bardzo ładnie nabiera życia. Po czasookresie trwania tego warsztatu widać, że nie warto się spieszyć i spokojnie dązyć do zamierzonego celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to możliwe, ale na zdjęciach z odległości wygląda jeszcze łądniej . Pozazdrościć wykonania.Wash punktowy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za motywację.

Ja bym go jeszcze bardziej zmeczyl przy wlewach na plycie nad silnikiem.
Zgodnie z sugestią zrobiony.
Wash punktowy?
Tak, ale w w niektórych miejscach był jeszcze trochę mokry i się rozmazał. Ale to nie szkodzi - dodało to trochę urozmaiceń do koloru.

 

Omłotkowałem go. I jak zwykle chyba trochę przesadziłem, a może nie. Raz myslę tak a potem inaczej.

 

PICT0295.JPG

 

PICT0296.JPG

 

PICT0299.JPG

 

PICT0300.JPG

 

PICT0302.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcę go trochę lejami pomazać, no a potem pigmenty. I chyba byłoby tyle.

A przy okazji. Widział ktoś jakies bambetle do Anglików? Bo jak nic nie znajdę to będę musial chyba coś sam wystrugać. Chciałbym mu coś niecoś podokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi te obicie nie pasują.

Niedawno wróciłem z roboty i jeszcze nie przestawiłem sie na inny tryb.

Miejsca? Bo nierówno?

Kolor? Nie znam tematu. Ale jeśli granty trafiału do afryki z malowaniu olive drab to moze wlasnie tak go trzeba pomęczyć?

Nie jestem pewien.

Ogólnie prezentuje się OK.

 

Dodam do obserwowanych i jeszcze tu zajże.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw, który zaprezentował kolega Pankot wygląda całkiem do rzeczy, choć przydałoby się rzucić kilka Large Pack'ów i może jakieś kanistry z wodą lub paliwem.

 

Mnie obicia bardzo się podobają. Subtelne i nieprzesadzone.

 

Kończ go chłopaku, kończ!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obić to powiem że całkiem sensowny jest twój wywód Jacku co do ich kolorów. Jednak zrobienie tych zajęło mi trzy dni ichyba popadłbym w jakąś traumę gdybym je teraz chciał zamalowywać.

Black Dog... właściwie to zapomniałęm napisać o jakimś substytucie. Chodzim mi jakiś inny zestaw. Ale Black Dog jest ciągle w opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te obicia. Możesz powiedzieć jak zrobiłeś je na prawym błotniku (2gie zdjęcie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.