Skocz do zawartości

I co dalej... (Dragon 1:35)


micmal

Rekomendowane odpowiedzi

No to skończyłem. Fajnie się to robiło, ale przy moim tempie, to znowu trzeba będzie sobie przypomnieć jak się czołgi maluje. Uki i Artur dzięki za doping i pomoc.

 

u97h.jpg

 

1cn5.jpg

 

rur6.jpg

 

x92z.jpg

 

ll1k.jpg

 

5rjz.jpg

 

eez5.jpg

 

harh.jpg

 

7g4w.jpg

 

yt1r.jpg

 

m6lb.jpg

 

4h0t.jpg

 

mxln.jpg

 

w2i9.jpg

 

sieq.jpg

 

m7or.jpg

 

84tl.jpg

 

d69f.jpg

 

mq0u.jpg

 

e7q5.jpg

 

oybl.jpg

 

4y32.jpg

 

qxxw.jpg

 

jsgo.jpg

 

780l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki i podziękowania za oglądanie tasiemca w warsztacie dla wytrwałych. Trochę tak mi

bardzo fajna praca:) jedna uwaga , ten sherman zbyt delikatnie stoji na tej ziemi, przy jego masie koła powinny delikatnie wejść w glebę. Życzę kolejnych udanych prac w nowym roku

Może masz rację. Jeszcze nie przykleiłem Shermana, co by sobie na warsztat do środka polukać , ale tak czy tak po przyklejeniu lepiej nie będzie. Pewnie można by go bardziej "osadzić", ale mnie już się zwyczajnie nie chce. Punkt wyjścia jest taki, że to twarde klepisko przed warsztatem i zwyczajnie czołg nie miał się jak "zapaść" w glebę. I tego się będę trzymał

Diorama rewelacyjna, ale ten pies ... pies rządzi i mnie rozwalił do reszty

 

Prawie mu ślinka poleciała na tego kuraka hahahahahah

Muszę jeszcze cyknąć fotkę żywej przekąski dla kotka w postaci ptaka, bo go coś na zdjęciach pominąłem

 

A i jeszcze jedna istotna sprawa. Podziękowania dla Roberta O. za doradzanie przy fotkach i pomoc przy wyborze obiektywu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat śledziłem od początku i muszę przyznać że na początku nie spodziewałem się tak efektownego końca. Jedyne co teraz mi pozostaje to pogratulowac tak fantastycznego efektu. Mam nadzieję że sezonó będzie dośc kilka a wręcz kilkanaście bo jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom światowy. Jednakże węże z gazami są prawie grubości ręki spawacza, stanowczo za grube. Przydałoby sie też dać je w dwóch kolorach. Co nie zmienia faktu, że powinieneś wrzucić tę pracę na jakiś portal ogólnoświatowy.

Pozostaję z szacunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się tak efektownego końca.

Cieszę się, że finał się spodobał

Mam nadzieję że sezonó będzie dośc kilka a wręcz kilkanaście

Zbieram siły.

Ha widzę i kota

No i pticę też jeszcze muszę cyknąć

i co chwila odkrywa się nowe szczegóły

Wielkie dzięki. Moim zdaniem dobrze jak na dioramce dużo się dzieje. Jeżeli jest to scena, w której w rzeczywistości zachodzić może dużo zdarzeń, to fajnie to pokazać.

ednakże węże z gazami są prawie grubości ręki spawacza, stanowczo za grube.

Szczera prawda. Wózek poszedł w rozsypkę przy składaniu, gdzieś mi się zapodział jeszcze jeden kabel i już nie chciało mi się dziergać. W efekcie z jednego zrobiłem dwa, co bije po oczach, bo powinny być dłuższe i cieńsze. A i jeszcze jeden zegar od butli poszedł na spacer i nie wrócił

Poziom światowy.

jeszcze dużo brakuje, ale dzięki za miłe słowa.

Ja pi

Podziękował, fajnie, że się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Napracowałeś się sporo. Niektóre elementy bardzo udane.

Jak dla mnie zbyt jaskrawe kolory pogarszają efekt.

Np. Czołg pomalowany w grafiti mógłby być bardzo jaskrawy, a reszta stonowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pięknie dziękuję za opinie, cieszę się, że się podoba

Jak dla mnie zbyt jaskrawe kolory pogarszają efekt.

Np. Czołg pomalowany w grafiti mógłby być bardzo jaskrawy, a reszta stonowana.

Jak kto lubi

Zamiar był właśnie taki, żeby było kolorowo. Jedyne co bym zmienił, to malowanie dachu. Powinno być właśnie takie jak Mariusz napisał, bardziej stonowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, skromny jesteś chłopina ,ale przy takiej pracy nie potrzebnie się krygujesz , "makietka" urywa dupę i nie ma co gadać !

 

Cytując klasyka - "moje zdanie znasz " . "Makietka " wisi już w internetach od dawna , a za każdym razem paCZę w nioM i wytrzeszczam oczyska . Jest genialna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.