Skocz do zawartości

Su-20 1:72 zbliża się?!!!


Gość Andzin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok modelik dotarł super rewelacja dziękuję ślicznie Grzegorz.

A jeszcze trzy miesiące mocno zastanawiałem się nad drugim Su-20

z Mastercraftu za jedyne 24,90 w zabawkowym ale ktoś go kupił i dobrze. Teraz mam model z prawdziwego zdarzenia.

Dla mnie jest bardzo dobry. I napisy eksploatacyjne i itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużego arkusza cyfry z Las Powidz są bezuzyteczne.Niestety...

 

Eee, na moje koślawe oko wyglądają ok. W porównaniu z publikacją Stratusa wyglądają podobnie.

 

@Bomi - kalki pochodzą z zestawu "SK Model Suchoi (Fitter C/F) Su20/Su22 1:72"

 

DSCN2425_zps8f7e427e.jpg

 

Kupić go można tylko dla kalkomanii, bo sam model to z "twarzy" podobny do nikogo. Występuje czasem na allegro. Sam się nabrałem na obrazek na pudełku dawno temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużego arkusza cyfry z Las Powidz są bezuzyteczne.Niestety...

 

Eee, na moje koślawe oko wyglądają ok. W porównaniu z publikacją Stratusa wyglądają podobnie.

 

 

Rozmiar, mówi to panu coś ? Są za małe ,niestety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarł

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, zdecydowanie przyda mi się i ułatwi budowę szeregu elementów mojego docelowego modelu.

Kilka zagadnień może podlegać korekcie, ale to dla zaangażowanych.

 

Grześ - dzięki za sprawne działanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też odebrałęm swój. U mnie również bardzo pozytywne wrażenia po wyjęciu wyprasek.

Grześ również bardzo dziękuję i piszę się na Su-22 od razu. Pozdrawiam.

Też bym sobie życzył aby pojawił Su-17M4 i Su-17UM3K ale nie wiem czy Modelsvit zaryzykuje bo są Bilka/Italeri prędzej czy później będzie wznowienie no i cały czas klepia Mastercraftu/Plastyka dawna Pantera. Mam obawy, że możemy się nie doczekać. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italeri szału nie robi. Wypuszczano już bardziej popularne modele, np MiG-23 Trumpetera, mimo że był Italeri, F-22 Raptor ma w ofercie prawie każdy producent. Su-22 to przecież popularny temat i modelarze zasługują na dobre modele w 1/72 i 1/48. Jestem przekonany, że prędzej czy później doczekamy się nowych wyprasek w obu skalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogólnych wiadomości wynika że M4 będzie najpóźniej. W planach są M2, M3, UM, a M4 w "zamierzeniach". Bo najwięcej różnic w stosunku do Su-17 (kadłub i skrzydło). Ale to może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ModelSvit zapomniał po drodze o Su-7BKŁ. Coś słychać o nim?

 

Właśnie tak sobie pomyślałem o oczekiwanym przez wszystkich BKŁ gdy Kolega Maxy napisał o następnych wersjach Su-17/20/22.

 

Dziwne trochę z ich strony - wydali wersje myśliwskie, eksportowe bombowe, ale o najważniejszym (wewnętrznym dla Sojuzu) BKŁ zapomnieli? Nawet szparkę wydali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.