Skocz do zawartości

NOWOSCI NA 2016 ROK, 1/72.


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem, ale edytować poprzedniego już nie mogę ...

 

Armahobby pokazała próbne formy do P.7a, po wtryskowej Iskrze możemy wreszcie oczekiwać P.7a, którą da się skleić bez używania tony szpachli i młota pneumatycznego :-) A co najważniejsze, sukces P.7 doprowadzi do następnych wtryskowych Pułaszczaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam

jestem ciekaw co wymyslil ICM Mam zbudowany czeski modelze wszystkimimzywicami i blachami jakie byly dostepne

Szkoda tylko ze Regulator skoku smigla Argusa ( przynajmniej na fotkach) jest zrobiony z gumy do zucia

Pozdrawiam Bravo112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ulubionym markecie na "M" nabyłem P.11/I Armahobby i muszę napisać, że nie byłem przygotowany na to co mnie spotkało ... tzn. że w markecie miła obsługa, kompetentna i przyjazna klientom, to oczywiste, że nabywam model P.11/I i że taki jest w pudełku to też jasne, ale jakość zwala na kolana ... jest to najlepiej spasowany model żywiczny jaki widziałem w życiu, dorównuje pod tym względem najlepszym z plastyku ... mam wszystkie wydane do tej pory modele Armahobby i uważam, że stanowią one klasę same dla siebie, jednak z P.11 firma weszła na wyższy poziom ... podział części przemyślany absolutnie, pasowanie jest idealne, geometria zachowuje się sama ... jeśli ktoś boi się żywicy, a chciałby zacząć, to nie znajdzie lepszego modelu

I chcę tu jasno powiedzieć, ani market na "M", ani firma na "A" nie płaci mi za reklamę w żadnej formie - finansowej, barterowej ni w naturze, model nabyłem za własne pieniądze z narażeniem zdrowia ukryte przed żoną ...

Teraz jakoś doczekam do zapowiadanej P.7 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podejrzewam, że ten "polski" F-16 od Hasegawy będzie równie polski jak ten od Kinetica. Najprawdopodobniej będzie to przepak https://www.scalemates.com/kits/131165-hasegawa-01930-f-16f-block-60-fighting-falcon z nowymi kalkami i może jakąś nową ramką, chociaż znając Hase to wątpię (co do ramki).

Ale to tylko moje gdybanie i obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Cybermodeller

 

Manufacturer  Subject                           Scale  Number  Release Date  New or Updated
Eduard           Mi-24 Hind Dual Combo     72	  2116      Oct-16           New

 

Pewnie Zvezda, bo chyba nie Italeri Ciekawe co przygotują w temacie kalek i dodatków.

 

 

Szczegóły we wrześniowej gazetce:

 

http://www.eduard.com/store/out/media/distributors/leaflet/leaflet2016-10cz.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W newsletterze pokazali ASO i nowy podbródek, słyszałem też, że w zestawie ma być ramka z rakietami od Zwiezdowskiej Mi-24A, ale nie widziałem tego nigdzie.

Czeskie malowania atrakcyjne, ale i tak żywice do przeróbek kupię osobno - wreszcie będę miał na co położyć kalki Techmodu i Montexu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Edek zrobi swoje w żywicy, z plastiku nic poza Zwiezdą nie będzie.

Wyrzutnie i tak najlepiej dać z Parta, rakiety można podebrać z Hobby Bossa (ja specjalnie nabyłem więcej Mi-2URP Hobby Boss by móc te rakietki podebrać :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
I jeszcze Super Robal od Academy

aca_12535_title.jpg

http://www.cybermodeler.com/hobby/kits/aca/kit_aca_12535.shtml

Niestety na tym inboxie nie widać wiele.

 

 

Wygląda na kontynuację serii zaczętej wydanym w tamtym roku Phantomem. Czyli ładny, ale dość prosty, słabo zdetalowany model dla początkujących, który nadaje się do szybkiego montażu i wygląda dobrze nawet bez malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelcollect w swojej ofercie ma przede wszystkim pancerkę w 1:72, lotniczych zapowiedzi mają kilka (B-52 w 1:72 ). Jakościowo dobre, ładny detal i często w pudłach od razu są dodatki (blaszki, toczone lufy itp.).

 

ps. a SR-71 to opus magnum lotnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.