Skocz do zawartości

NOWOSCI NA 2016 ROK, 1/72.


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Blackbirda ponoć ma reaktywować Italeri w ramach festiwalu wznowień chyba wszystkiego co kiedyś mieli. Niedawno było głosowanie na najbardziej pożądane wznowienie modelu w 2017 r. i tenże samolot załapał się do pierwszej siódemki. A, że Blackbird mimo wieku był całkiem przyjemny w odbiorze to nie miałbym nic przeciwko temu. Zwłaszcza, że do nowych pudełek dokładają fajne jakościowo kalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modelcollect jest taki problem, że bardzo dużo zapowiadają, ale potem jakoś nic się nie dzieje, przynajmniej w kwestii samolotów.

B-52 też zapowiedzieli już dawno i nadal nic.

 

Ich pancerka zbiera za to bardzo pozytywne recenzje, więc jest nadzieja na fajne modele.

Dobrze, że nie kupiłem żadnego z Testorsowych B-2 na Allegro za +400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciągle nie pokazali, co w środku, i kupuj kota w worku

 

Moda jakaś na giganty w 72, Modelsvit się Stratosferą chwali.

16215_rd.jpg

 

M-17 to już od kilku miesięcy jest przynajmniej w sklepach i jak ktoś chce może se nawet go pomacać albo zobaczyć w necie relację z budowy:

http://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235006390-myasishchev-m-17-stratosfera-39mystic-a39-172-scale-kit-from-modelsvit/

w przeciwieństwie do tego B-2, który nie wiadomo nawet jak będzie wyglądał, bo przynajmniej jakiegokolwiek lotniczego wypustu Modelcollecta jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preorder Mi-24 już jest:

http://www.mojehobby.pl/products/Mi-24-in-Czech-and-Czechoslovak-service.html

 

Na fejsie trochę więcej info dali.

 

Did you can find out who the artist was for the box-art on which is based the design of our HIND / Mi-24 in Czechoslovak and Czech service? For most of our fans, this should be no problem!

This 1/72 scale kit will be released in October 2016, with its premiere during E-Day on Saturday, September 24th.

The box contains:

- plastic parts by Zvezda for two complete models

- Eduard Brassin - flare dispensers and nose details

- colour photo-etch and painting masks

- Cartograf decals for 14 schemes

- pictorial book on the service of the Mi-24 in Czechoslovakia and theCzech Republic (A4 size, 136 pages; in Czech language)

- plastic kit of Velorex vehicle in 1/72 scale, marking of 331. vrl (helicopter squadron).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już pełny in-box Mi-24 na stronie Eduarda.

https://www.eduard.com/store/aircraft-and-helicopters/1-72/mi-24-in-czech-and-czechoslovak-service-dual-combo-1-72.html

 

W pudle dwa komplety części do Mi-24W ze Zvezdy, ramka z nosową częścią do Mi-24A (też Zvezdy) i dodatki Edka do wersji Mi-24D.

 

2116_z1.jpg

2116_15.jpg

2116_10.jpg

2116_09.jpg

2116_08.jpg

 

ps. Żywiczne UB-32 są do dokupienia osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie nowa jaskółka poprawna wymiarowo i w cenie przyjaznej dla środowiska to jest coś od dawna wyczekiwanego!

 

tutaj blog Airfix-a ; troche więcej info i fotek/renderów:

http://www.airfix.com/uk-en/news/workbench/the-2017-announcements-begin/

 

przy okazji - nowy Victor nadciąga

 

pozdr!

ww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było w takim razie żebyś rozgrzebał jeszcze Sokoła z AJ Modelu i Łosia z Mastercrafta. Modele mogę Ci podesłać za darmo.

 

 

spokojnie, jenda jaskółka wiosny nie czyni, trzeba będzie na jaskółki jeszcze chwilke zapewne poczekać, jeszcze siękilka revelli ulepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.