Skocz do zawartości

Lato - czyli rozmowy o wszystkim


kjp_a_man

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 481
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faktycznie obi WIELKIE frekwencja robi WIELKIE wrażenie, ruch na forum mam wrażenie także wzrósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy modelarze

Będę obchodził w czerwcu swe 16 urodziny i mam pytanie ,czy jeśli ukończę swój model przed skończeniem 15 lat ,będę kwalifikował się do nagrody dla najlepszego młodego modelarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Tak, będziesz mógł także się zakwalifikować- prosił bym tylko o skan jakiegoś dokumentu z datą urodzenia (do weryfikacji, że wszystko jest fair) w wiadomości PW.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w 1dzień. To sporo startujących w konkursie.

Jak na razie cieszy mnie fakt ,że nikt nie poruszył tematu, którym ja się zajmę.

 

Panowie przygotujcie się ,że tym razem arkusz sędziowski dłużej zajmie wypełnienie. Mi to nie przeszkadza. Ale na uwadze warto mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w 1dzień. To sporo startujących w konkursie.

Jak na razie cieszy mnie fakt ,że nikt nie poruszył tematu, którym ja się zajmę.

 

Panowie przygotujcie się ,że tym razem arkusz sędziowski dłużej zajmie wypełnienie. Mi to nie przeszkadza. Ale na uwadze warto mieć.

 

 

Już myślałem, że Ciebie zabraknie w konkursie, ale uspokoiłeś mnie Czekam na Twój warsztat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Będzie zmiana do arkusza sędziego - nie trzeba będzie oceniać wszystkich prac - arkusz pozwoli przeskoczyć do kolejnego modelarza, bez konieczności oddawania głosu. To wyeliminuje dawanie ocen 1, 1, 1, 1 itd

 

Będziecie mogli oceniać tylko te galerie, które Wam będą odpowiadały.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Tego nie jestem w stanie wykluczyć żadną metodą. Myślę, że na tę edycję spróbujemy zrobić małą poprawkę i zobaczymy jak to zadziała. Ja zakładam, że nie będzie sytuacji, gdy nam się model nie podoba to go nie oceniamy. Zakładam, że nie oceniamy tylko modeli w sytuacji, gdy klasa jest nam po prostu nie znana - dla przykładu, jesteśmy ekspertami od pancerki a nie mamy zielonego pojęcia o okrętach (oceniamy pancerkę a okręty po prostu przeskakujemy nie dając żadnej oceny). Zresztą ja arkusze i tak weryfikuję, jeśli się okaże, że system największej ilości punktów będzie krzywdzący, wprowadzę najwyższą średnią.

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

A co w sytuacji gdy ocena średnia będzie taka sama? I tutaj powstaje problem... przy punktach jest bardzo mało prawdopodobne aby dwie pracy miały identyczną ilość punktów (zdaje się, że w zimowym konkursie mieliśmy chyba tylko 1 lub dwa takie przypadki)

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Reflect jak nic od razu powinien być podział na klasy. Głosuje się na wszystkie prace z wybranej jednej lub kilku klas.

 

Dokładnie.

Jak ludzie na pałe wciskali 3 żeby przejść dalej albo 1 modelom który stanęły na podium to ciężko sobie wyobrazić głosowanie bez tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflect, taka drobna uwaga. Mam 13 lat, więc pierwszym poście relacji (tam gdzie jest ,,Najlepsza interpretacja tematu konkursowego..." itd.) to powinno być też warsztat młodego modelarza, czy jakoś tak? Jak trzeba to zrobię zdjęcie legitymacji szkolnej czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.