Jump to content
kjp_a_man

Lato - czyli rozmowy o wszystkim

Recommended Posts

A ja mam dwa następujące pytania.

1. Czy może się łapać model w barwach Tiger Meet? Skojarzenie( tygrys w porze letniej w Afryce.) Barwy ciepłe.

2. Model który bym budował kupiłem w stanie zaczętym gdyż ciężko z jego dostępnością. ( Mogę przesłać zdjęcia) I czy może wtedy brać udział taki model, a jest przy nim mnóstwo pracy?

@bartek33365

1. Tak

2. Przyślij foty na PW

Pozdrawiam

Admin

A ja mam dwa następujące pytania.

1. Czy może się łapać model w barwach Tiger Meet? Skojarzenie( tygrys w porze letniej w Afryce.) Barwy ciepłe.

@bartek33365

1. Tak

Tygrysy w Afryce, brawo !

No, może to nawiązanie do tych wczesnych i początkowych z Afryki :>

A no tak, zapomniałem.

Nic tylko czekać na pierwsze warsztaty.

Czas tak leci że 1- maj już za chwileczkę.

czy nie lepiej byłoby datę zakończenia konkursu ustalić na 21 września 2016 roku - miesiące letnie nie sprzyjają aktywności modelarzy na ich warsztatach także lepiej to zrobić teraz niż później prowadzić dewagacje na temat terminu trwania tego konkursu

Wszyscy powyjeżdżają i nie pokończą modeli... Ale przynajmniej będą większe szanse

nie wiem czy nie za długi ten termin 21.09. Przecież jak znamy życie to będziemy od października szykować coś na jakiś zimowy konkurs .

Jak dla mnie lipa, że dopiero od 1.05 startujemy, bo właśnie zakupiłem sobie kilka ciekawych modeli co mocno by tu pasowały...ech, modelarstwo uczy cierpliwości :P

nie wiem czy nie za długi ten termin 21.09. Przecież jak znamy życie to będziemy od października szykować coś na jakiś zimowy konkurs .

Jak dla mnie lipa, że dopiero od 1.05 startujemy, bo właśnie zakupiłem sobie kilka ciekawych modeli co mocno by tu pasowały...ech, modelarstwo uczy cierpliwości :P

żaden termin żadnego forumowego konkursu nie był jeszcze za długi - przynajmniej ja się spotkałem

żaden termin żadnego forumowego konkursu nie był jeszcze za długi -

nic mi nie mów, w zimowym skończyłem niemal godziny przed terminem

Słusznie....

A nie lepiej 22.09 godz. 23:59? W końcu 23.09 zaczyna się kalendarzowa wiosna. Pasowałoby tak letnio. A faktycznie okres letnio-wakacyjny nie sprzyja temu, by spędzać dni wolne w domu. A w tym konkursie chciałbym wziąć udział

I jeszcze jedno - czy w konkursie może brać udział model, dla którego już założyłem warsztat, ale jeszcze ani jeden element nie został wycięty? Warsztat był założony po to, aby się przygotować do budowy.

A nie lepiej 22.09 godz. 23:59? W końcu 23.09 zaczyna się kalendarzowa wiosna.

No chyba we wrześniu nie wiosna chociaż bardzo bym chciał

A propozycje z późniejszym terminem wrześniowym uważam za uzasadnione i podpisuję się obyma rencyma.

Witam

Też jestem za późniejszym terminem zakończenia.

Ja proponuję w drugą stronę - datę zakończenia zostawić jak jest a konkurs wystartować już. Ma to też jeszcze inny plus ale o nim póki co nie będę pisał.

Ja proponuję w drugą stronę - datę zakończenia zostawić jak jest a konkurs wystartować już. Ma to też jeszcze inny plus ale o nim póki co nie będę pisał.

Może to jest najlepsze rozwiązanie? Zwłaszcza dla osób, które np na "Zająca" coś przytulą i paluszki będą swędzieć, by już działać. A tak, to zapał osłabnie, zniechęcenie weźmie... ;)

Czas trwania konkursu jest zdecydowanie za długi - prawie 5 miesięcy!

Apeluję o znaczne skrócenie go, najlepiej do 3 miesięcy, inaczej nie będzie żadnej zabawy.

Chyba lepiej byłoby zacząć np. 1 kwietnia i kończyć z ostatnim dniem sierpnia. To chyba nie jest konkurs sprinterski. Nie każdy robi model w dwa tygodnie.

Czas trwania konkursu jest zdecydowanie za długi - prawie 5 miesięcy!

Apeluję o znaczne skrócenie go, najlepiej do 3 miesięcy, inaczej nie będzie żadnej zabawy.

Solo, jak ktoś chce wystartować w konkursie np. z okrętem w 1/350 to nawet 5 miesięcy to mało czasu