Skocz do zawartości

Aerograf cz.2


Tap-chan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zbigi10000 napisał:

I to jest właśnie to o co mi chodzi.Postawię na PS 270.

https://spraygunner.com/gsi-creos-mr-airbrush-procon-boy-ps-289-0-3mm-platinum/ sprowadz sobie bo dobra cena, przesyłka za darmo. Moze w tym tygodniu odbiorę od nich ps770 tez w dobrej cenie.

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Solo napisał:

Wychodzi na to że mam dwa zaworki HS, ten drugi nie jest jednak chinonem.

Oba są niewiele warte.

To dziwne, bo jak pisałem, jestem zadowolony ze Sparmax-a a wg gościa ten zaworek w niczym nie jest lepszy od HS. Może to kwestia jakie ciśnienie masz ustawione na kompresorze i jak bardzo chcesz je zdławić? Ja ma na sprężarce zwykle między 2 a 2.5 atm czyli tak 30-37 psi. Sporo, ale przydaje się przy przedmuchiwaniu. Do malowania dławię zaworkiem i jest git. Bez względu czy użyję zaworu na aero czy na szybkozłączce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HKK napisał:

Ja ma na sprężarce zwykle między 2 a 2.5 atm czyli tak 30-37 psi. Sporo, ale przydaje się przy przedmuchiwaniu. Do malowania dławię zaworkiem i jest git. Bez względu czy użyję zaworu na aero czy na szybkozłączce.

Z reguły mam ustawione ok. 3 barów i z Iwatami i ich macami nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji jakby ktoś sie jeszcze zastanawial nad zakupem pomiędzy Proconem a HS...to nie ma sensu.
1. Brak zatykania sie dyszy
2. Nie rozepchasz dyszy tak latwo jak w Ultrze (o ile wogóle)
3. Gładki i delikatny spust procona
4. Wiekszy pojemnik na farbę - dla jednych to plus dla innych minus ale przy podkladowaniu czy pokrywaniu lakierem calego modelu mozna to docenić
5. Ogólnie fajny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bobek napisał:

https://spraygunner.com/gsi-creos-mr-airbrush-procon-boy-ps-289-0-3mm-platinum/ sprowadz sobie bo dobra cena, przesyłka za darmo. Moze w tym tygodniu odbiorę od nich ps770 tez w dobrej cenie.

Czy brak możliwości dodania tego konkretnego aerografu do koszyka oznacza, że został wyprzedany i najbliższym czasie w tej cenie nie będzie już dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wygląda, nie zwrócilem uwagi jak linkowałem ale wiem tez ze sprowadzają hurtem z Japonii co pewien czas. 


Tak swoja droga kupienie takiej wersji to już chyba snobizm:)

DSC07395__79161.1458949479.thumb.jpg.88c00eafe777bf68be10026245494ed2.jpg

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bobek napisał:

Tak swoja droga kupienie takiej wersji to już chyba snobizm:)

Wygląda fajnie, taki Superman vs. Iron Man. :)
Lubie takie zestawienie kolorystyczne, ale wolałbym żeby popracowali nad profilem ich dyszy, zamiast nad kolorami korpusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dide napisał:

Przy okazji jakby ktoś sie jeszcze zastanawial nad zakupem pomiędzy Proconem a HS...to nie ma sensu.

Harder Steenbeck nie kończy się na Ultrze Evo i Infinity. Jest jeszcze Hansa. W cenie Evolution mamy niewielki, precyzyjny aerograf oparty o zupełnie inne dysze i igły, których nie dotyczą problemy sztandarowej rodziny HS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Solo napisał:

Nie tylko.
I będzie to zawsze lepszy wybór niż Evo.

Możliwe. Nie używałem ani Evo ani Revo. Za ten "pinądz" mozna mieć PS-270/289 jak dobrze pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ma ktoś może informacje o zmianach w budowie dysz H&S? Kupiłem dziś dysze 0,4mm i wyglada teoche inaczej/ porządniej od "starej" (rocznej, która rozepchalem). Nie będę sprawdzał  wytrzymałości nowej ale nie wygląda to tak samo IMG_1896.thumb.JPG.8b552d3a3a721ad495377ff61698752c.JPG

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dysze to faktycznie jakiś kruchy stop.Ktoś opyla ultrę na olx za 170 jako uszkodzoną z powodu dyszy właśnie.O badgerach tego nie słyszałem poza oczywiście rozkalibrowującymi się dyszami.Ale aby pękały nic .

244450102_Screenshot_2019-07-09HarderSteenbeckULTRAairbrushaerograf.png.e7d464b340c325506ba73cf1700c22e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.