Jump to content
chudyhunter

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter

Recommended Posts

Łoooooo :wow: W takiej konfiguracji jak byś go zrobił, to by dopiero było - nawet o czarno białe zdjęcia by się można wtedy pokusi w galerii :lol:

17 minut temu, Messer napisał:

Łoooooo :wow: W takiej konfiguracji jak byś go zrobił, to by dopiero było - nawet o czarno białe zdjęcia by się można wtedy pokusi w galerii :lol:

W dalekiej dalekiej przyszłości jest plan na wykonanie okrętu w fazie budowy (stocznia, dźwigi, właśnie tak bajzel na pokładzie), ale to naprawdę nie wiem kiedy. Co do fotek, to dobrze mówisz, na pewno bardzo dobrze by to wyglądało. A czarno-białe fotki Grafa w Szczecinie będą, już nawet mam plan na kilka ujęć wzorowanych zdjęciami :D

Nie wiem czy mam zbierać dywan ze szczenki już tutaj czy w galerii końcowej.

Daj spokój Lipa, aż takiego szału nie ma, ale dzięki za miłe słowo :piwo:  a czy będziemy zbierać szczęki, to się zobaczy, myślę że sam fakt skończenia dioramy będzie do tego powodem 😛

W dniu 16.12.2019 o 14:28, chudyhunter napisał:

Dzięki Markuz za fotki :piwo: Powiedz lepiej jak tam się ma Cesarewicz? 

Spoko nie ma sprawy.

Cesarewicz, czeka na wolny slot w czasoprzestrzeni, żeby się nim zająć. Na dzień dzisiejszy zamknięty w szafce co by się nie kurzył.

Bez porównania do gluta obok.

25 minut temu, Messer napisał:

:kopara: Trawiony, czy papierowy?

Trawiony, ale zrobiłem za mały pantograf i będę musiał zrobić nowy.

A tym czasem cegiełka po cegiełce budujemy Stettin :D

077.JPG

078.JPG

079.JPG

080.JPG

081.JPG

Dobudówka w pierwszej kamienicy doczepiona tylko do fotki, więc jest odrobinę krzywo 😛

• Like 4

Wooow, macie tempo - poczta i Ty! :mrgreen:  Już pomalowany tramwaj mnie rozwalił -  tak on jak i pierwsze mury wyglądają baaardzo zacnie!

Pozdrawiam, Marek

21 minut temu, donalyah00 napisał:

Wooow, macie tempo - poczta i Ty! :mrgreen:  Już pomalowany tramwaj mnie rozwalił -  tak on jak i pierwsze mury wyglądają baaardzo zacnie!

Pozdrawiam, Marek

Marku sam się zdziwiłem, jak chyba po 13 zawitał listonosz! :) Tramwaj i kamienice jeszcze nie malowane, na razie wszystko wrzuciłem do kwasu by poczerniało i dało lepszą przyczepność farby.

Dobra ostatnia fotka na dzisiaj i koniec. Przy okazji informuję, że w chwili umieszczenia galerii końcowej będzie ogłoszony konkurs na spostrzegawczość. Kto pierwszy wskaże na dioramie kota wygrywa :haha:

082.JPG

• Like 3

Robi się klimacik... Głośniczek tam zainstaluj z dzwonkiem tramwaju, krzykiem mew itd... :mrgreen:

A poważnie, znakomite blachy Mariusz! Kot jak kot.. Ale w porównaniu do roweru i psa wypasiony skurczybyk jest. Pewnie to samego Gauleitera kiciuś do rynsztoka uciekł powąchać portowego  życia... :haha:

• Haha 1

Świetna robota z projektem tych blach. 

Teraz musisz opracować rudOM farbę i kaprawe oko dla kota :haha::wink:

Edited by Szydercza Gała

3 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

Teraz musisz opracować rudOM farbę i kaprawe oko dla kota :haha::wink:

Godzinę temu, Messer napisał:

No i kot musi być w prążki :lol:

Oj macie panowie wymagania :haha:

Postaram się jeszcze zrobić konie :D A może jeszcze gołębie i mewy :hmmm: No nie wiem nie wiem :haha:

Tyko o gniazdach mew nie zapomnij na dachach tych kamienic. I żeby mi konie podkute były! :haha:

Godzinę temu, Przemek Przybulewski napisał:

A jak port to i szczury - coś ten kot musi ganiać. 😉

8 minut temu, Messer napisał:

Tyko o gniazdach mew nie zapomnij na dachach tych kamienic. I żeby mi konie podkute były! :haha:

Panowie... Stąpacie po grząskim gruncie :haha:

Szczerze się przyznam, że już powoli zaczynałem wątpić w ten projekt. Gdybym miał robić te kamienice z hipsu, a taki był pierwotny plan, to pewnie bym to wszystko rzucił w cholere! Teraz jak patrzę jak to zaczyna wyglądać, wróciły nowe siły i trzeba brać się do roboty! 😁 

Ja już nic nie pisze kogo jeszcze możesz postawić w suterenie skoro to miasto portowe.... Admiralicja mogłaby źle to odebrać.... :haha:

• Haha 1

Kurcze, rewelacja. Kamienice robią wrażenie. A do przecinaka nie zapomnij dodać odbieraka prUNdu.