Skocz do zawartości

Graf Zeppelin 1945 - 1/700 Trumpeter


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2019 o 14:28, chudyhunter napisał:

Dzięki Markuz za fotki :piwo: Powiedz lepiej jak tam się ma Cesarewicz? 

Spoko nie ma sprawy.

Cesarewicz, czeka na wolny slot w czasoprzestrzeni, żeby się nim zająć. Na dzień dzisiejszy zamknięty w szafce co by się nie kurzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
25 minut temu, Messer napisał:

:kopara: Trawiony, czy papierowy?

Trawiony, ale zrobiłem za mały pantograf i będę musiał zrobić nowy.

A tym czasem cegiełka po cegiełce budujemy Stettin :D

077.JPG

078.JPG

079.JPG

080.JPG

081.JPG

Dobudówka w pierwszej kamienicy doczepiona tylko do fotki, więc jest odrobinę krzywo ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, donalyah00 napisał:

Wooow, macie tempo - poczta i Ty! :mrgreen:  Już pomalowany tramwaj mnie rozwalił -  tak on jak i pierwsze mury wyglądają baaardzo zacnie!

Pozdrawiam, Marek

 

Marku sam się zdziwiłem, jak chyba po 13 zawitał listonosz! :) Tramwaj i kamienice jeszcze nie malowane, na razie wszystko wrzuciłem do kwasu by poczerniało i dało lepszą przyczepność farby.

Dobra ostatnia fotka na dzisiaj i koniec. Przy okazji informuję, że w chwili umieszczenia galerii końcowej będzie ogłoszony konkurs na spostrzegawczość. Kto pierwszy wskaże na dioramie kota wygrywa :haha:

082.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się klimacik... Głośniczek tam zainstaluj z dzwonkiem tramwaju, krzykiem mew itd... :mrgreen:

A poważnie, znakomite blachy Mariusz! Kot jak kot.. Ale w porównaniu do roweru i psa wypasiony skurczybyk jest. Pewnie to samego Gauleitera kiciuś do rynsztoka uciekł powąchać portowego  życia... :haha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szydercza Gała napisał:

Teraz musisz opracować rudOM farbę i kaprawe oko dla kota :haha::wink:

 

Godzinę temu, Messer napisał:

No i kot musi być w prążki :lol:

Oj macie panowie wymagania :haha:

Postaram się jeszcze zrobić konie :D A może jeszcze gołębie i mewy :hmmm: No nie wiem nie wiem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek Przybulewski napisał:

A jak port to i szczury - coś ten kot musi ganiać. ?

 

8 minut temu, Messer napisał:

Tyko o gniazdach mew nie zapomnij na dachach tych kamienic. I żeby mi konie podkute były! :haha:

Panowie... Stąpacie po grząskim gruncie :haha:

Szczerze się przyznam, że już powoli zaczynałem wątpić w ten projekt. Gdybym miał robić te kamienice z hipsu, a taki był pierwotny plan, to pewnie bym to wszystko rzucił w cholere! Teraz jak patrzę jak to zaczyna wyglądać, wróciły nowe siły i trzeba brać się do roboty! ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.