Skocz do zawartości

Sharotank [Miniart 1:35]


Panzer Machine

Rekomendowane odpowiedzi

O Panie....wygląda niesamowicie. Znakomicie pomalowane z wyczuciem, zwłaszcza wnętrze.

Te engine grime Miga dobrze oceniasz? Jakie są różnice między nimi bo widze że masz fresh e.grime? Mam ten drugi ale jeszcze za bardzo nie używałem poza testem, ciekaw jestem do jakich rzeczy je polecasz, bo malarski talent,wyczucie to Ty masz obserwując jak brudzisz pojazdy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodz to nie moja "działka"(bo to nie samolot ) to zamierzałem go kiedyś kupić bo ma fajnie zrobione wnętrze(a ja to najbardziej lubię w pojazdach ) ale dokładnie nie wiem co to jest?? Jakiś prototyp sowieckie go czołgu z IIWS czy jak?? bo z tego co udało mi się znaleźć to jakiś podobne nazistowskie "coś" podobne do tego twojego, który mi się bardzo podoba. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TerraIncognita

 

Jak bzdura skoro ja znalazłem gdzieś ale nazistowski Ball-Tank(projekt) , to sowieci nie mogli też sobie wymyślić swojego Ball-Tanka(tez jako projekt rzecz jasna)???!! . Pozdro

 

P.S. A co do WOT to myślę ze twórcy by nie robili tak "w trąbe" swoich graczy skoro jest to bądź co bądź gra historyczna wiec coś prawdy musi w tym być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kamil K.

 

To powiedz mi dlaczego są w tej grze pojazdy z IIWW a nie z "gwiezdnych wojen" np. skoro nie jest to gra po części historyczna??? Pozdrawiam Marcin

Interesująca logika. To rozumiem, że gra osadzona w realiach średniowiecza, w której pojawią się czarodzieje też będzie historyczna w Twoim mniemaniu? W każdym razie dobrze, że już napisałeś, że jest historyczna tylko "po części" - mamy postęp.

 

 

Historyczny to może być symulator, gdzie masz przełożone 1:1 specyfikę pojazdów, fizykę etc. Wot to tylko strzelanka, gra akcji luźno osadzona na jakiś tam realiach pseudo-historycznych, gdzie zamiast ludzikiem jeździsz czołgiem i zbijasz paski HP... Ale koniec off-topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje przemyślenie w tym temacie o zgodności z historią itp. Wiem że WoT jest popularny, ale naprawdę dziwię się że Miniart zdecydował się na zrobienie modelu czegoś co nie istniało nawet w formie jakichś konkretnych planów, a nie zdecydował się na model czegoś co istniało naprawdę i zachowało się do dzisiaj a więc Kugelpanzera, oczywiście z wnętrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bazylms:

 

No właśnie czyli po czesci jest tak jak mowie(Tigery, T-34, ISU itd. to wszystko są maszyny historyczne)

 

 

Do Kamil K. :

 

 

No nie. Gra gdzie są czarodzieje ale już np. w sredniowieczu to juz nie jest gra historyczna tylko fantazy jak dla mnie (Assassin’s Creed). A napisałem tez ''po czesci'' bo to moze byc tez ''zrecznosciowka'' czy strzelanka ALE OPARTA NA HISTORYCZNEJ TECHNICE IIWW

 

 

P.S. A ty w to wogole grasz skoro masz takie zdanie o tym i tyle o tym wiesz??

 

 

Do Panzer Machine:

 

 

OHO!! Czyli jedna było coś na rzeczy bo widze zdjecie z epoki

 

 

Do PiterATS:

 

 

Kugelpanzer!! wlasnie!! czyli coś było jednak na rzeczy skoro ty o tym piszesz a kolega powyzej wstawił takie zdjecie.

 

 

P.S. To faktycznie mogl zrobić ''Kugela'' to by nie było az takich kontrowersji teraz ''był czy nie'' ''gra oparta o historie czy nie''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kamil K. :

 

 

No nie. Gra gdzie są czarodzieje ale już np. w sredniowieczu to juz nie jest gra historyczna tylko fantazy jak dla mnie (Assassin’s Creed). A napisałem tez ''po czesci'' bo to moze byc tez ''zrecznosciowka'' czy strzelanka ALE OPARTA NA HISTORYCZNEJ TECHNICE IIWW

 

 

P.S. A ty w to wogole grasz skoro masz takie zdanie o tym i tyle o tym wiesz??

 

 

To, że pojawiają się tam modele 3d w kształcie kilku prawdziwych czołgów to jedyny jej element historyczny. Poza tym to, tak jak napisałeś, zręcznościówka wielu prototypów, paper-panzerów i wozów, do których nawet nie powstał czasem konkretny rysunek techniczny.

 

A ostatnie pytanie to trochę trafiłeś kulą w płot, bo regularnie grałem od 2012 do 2015 i sporadycznie przez kolejne 2 lata, także doskonale wiem od czego ta gra zaczynała, jak ewoluowała i w jakim kierunku zaczęła iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bazylms:

 

No właśnie czyli po czesci jest tak jak mowie(Tigery, T-34, ISU itd. to wszystko są maszyny historyczne)

 

 

Do Kamil K. :

 

 

No nie. Gra gdzie są czarodzieje ale już np. w sredniowieczu to juz nie jest gra historyczna tylko fantazy jak dla mnie (Assassin’s Creed). A napisałem tez ''po czesci'' bo to moze byc tez ''zrecznosciowka'' czy strzelanka ALE OPARTA NA HISTORYCZNEJ TECHNICE IIWW

 

 

P.S. A ty w to wogole grasz skoro masz takie zdanie o tym i tyle o tym wiesz??

 

 

Do Panzer Machine:

 

 

OHO!! Czyli jedna było coś na rzeczy bo widze zdjecie z epoki

 

 

Do PiterATS:

 

 

Kugelpanzer!! wlasnie!! czyli coś było jednak na rzeczy skoro ty o tym piszesz a kolega powyzej wstawił takie zdjecie.

 

 

P.S. To faktycznie mogl zrobić ''Kugela'' to by nie było az takich kontrowersji teraz ''był czy nie'' ''gra oparta o historie czy nie''

 

Ty tak na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, był Kugelpanzer w Niemczech i coś było na rzeczy, ale to nie stanowi żadnego argumentu dla wymyślania takiego pojazdu po stronie radzieckiej. To, że Amerykanie w '52 zwodowali pierwszy atomowy okręt podwodny, to nie powód żeby sklejać atomowego u-boota.

 

A Assassin's Creed też jest "oparty na technice swoich czasów", jeżdżenie tam czołgiem Da Vinciego ma z prawdą historyczną tyle samo wspólnego co połowa czołgów w WoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kamil K. :

 

No trafiłem a nie trafiłem bo grałeś kiedyś i jakieś doświadczenie pewnie masz.

 

Do Lipa:

 

No tak i powiem ci więcej "na trzeźwo" ale o co ci dokładnie chodzi??

 

Do filipsg:

 

Jak nie. Przecież Kugelpanzer byl(raczej miał być) skonstruowany w 1945/1946 roku (raczej w 1946r.) to sowieci nie mogli gdzieś przechwycić planów lub podpatrzeć??(lub na odwrót)

 

P.S. A Assassin's Creed podałem jako przykład fantasy nic nie mającego wspólnego z rzeczywistości w odróżnieniu od WOT(lewitowanie,magia itd. vs. czołgi z II WW. ,bitwy pancerne) a nie jako przykład "techniki swoich czasow" jak ty to mówisz

 

P.S Absraujac od tematu to końcówka twojego nicku coś mi mówi(mam racje?? wiesz o czym mowie??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem etap rdzewienia i czas na kurzenie

W tym celu zdecydowałem się większość elementów skleić już.

 

44866080_2143662779221430_709704175562260480_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b739e53cfacf1497154fb3368262208c&oe=5C88F288

 

44916314_2143662762554765_4438914117062885376_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1ecc2669770d5ff1db626c4b74240dbe&oe=5C890156

 

44848448_2143662875888087_64051057738645504_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e0727d7c7393892b1b662802265bb73c&oe=5C4F2DF0

 

44991953_2143662749221433_9127730889063661568_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=5b2f69d8316e7898f21dbe1201b33295&oe=5C876BC1

 

44901114_2143662855888089_784393042659377152_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=44a5c339dc36230f2614fb2cc5e9b974&oe=5C831EF3

 

Co do Miniarta i ich wyboru... zauważyłem, że ostatnio coraz większą popularnością cieszą się nietypowe pojazdy lub ta seria cała "what if" albo "paper panzer"

bo w zasadzie ile razy można by sklejać kolejnego tygrysa... w tym temacie IMO nie można już wiele "nowego" zaproponować. Stąd wydaje mi się Miniart spróbował iść inną drogą. Dla mnie model jest ciekawy, nietypowy i dlatego zdecydowałem się na niego. IMO cena zestawu jest trochę wygórowana, ale to inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Panzer Machine:

 

Poważnie??!! Robią serie "What if"??? Bo nawet się tym nie interesowalem!! (szkoda ze nie robią "what if" w samolotach bo bym z chęcią skorzystał jak by robili samoloty a co dopiero "dziwadla" ). Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Panzer Machine:

 

Poważnie??!! Robią serie "What if"??? Bo nawet się tym nie interesowalem!! (szkoda ze nie robią "what if" w samolotach bo bym z chęcią skorzystał jak by robili samoloty a co dopiero "dziwadla" ). Pozdro

 

Taki Miniart dał znaczek na pudle, więc zakładam że to oznaczenie serii. Mogę się mylić ;)

Patrz prawy górny róg ;)

 

25439_rd.jpg

 

 

 

w tym temacie IMO nie można już wiele "nowego" zaproponować.

 

Zdziwiłbyś się, jeszcze można i to bardzo wiele

 

Tiger I z RMF + Aber (zestaw exclusive) + fruile

Czego chcieć wincyj?

 

IMO w tej chwili Meng z Takomem oraz RMFem prześcigają się kto zrobi lepsze wnętrze Pantery albo który z nich na więcej części rozdzieli model.

Serio... ile można sklejać Panter albo Tygrysów? Mnie się przejdało, ale to mnie oczywiście ;)

 

 

Guma rdzewieje ?

 

Do seb

 

Tam jest błoto ale z drugiej jakby się dobrze przyjrzeć to jest to trochę jak pordzewiale(wiec racja) . Pozdro

 

A kto powiedział, że to guma?

Ja to traktuję jako metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.