Skocz do zawartości

IJN FUSO 1944r. - 1/700 Aoshima


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny projekt został zakończony. Zajęło mi to 6 miesięcy i 10 dni, ale cieszę się że w końcu nastąpił koniec :D Zdjęcia jak zwykle robione telefonem, ale starałem się by jakoś w miarę wyglądały. Ogólnie jestem zadowolony z końcowego efektu, a Wy sami oceńcie. Pozdrawiam :piwo:

 

8e3yfVq.jpg

 

4sfApRg.jpg

 

UT9qqkj.jpg

 

PtyJpuH.jpg

 

46dKLlR.jpg

 

FQfXlj2.jpg

 

Vtw4j4c.jpg

 

niyvX8w.jpg

 

aiMZpqp.jpg

 

5puFu6Q.jpg

 

6GOziUL.jpg

 

G1ZylTI.jpg

 

rhXQLjv.jpg

 

TeupDHC.jpg

 

d1jHBO8.jpg

 

 

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 11
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Super_Hans napisał:

Dziwny pomysł na diorame okrętu, zainspirowany zdjeciem które okazało się fotomontażem... Tak, to wyglądało na początku.
A potem bierzesz się za robotę, a niedowiarkom (w tym mnie) szczęka coraz bardziej opada.

Rewelacja, Mariusz! :super:

Hehe, czasem fajnie jest wpaść na jakiś głupi pomysł i z jakiegoś fotomontażu zrobić coś rzeczywistego :D

6 minut temu, bazylms napisał:

To jest super. Sam tak nie potrafię. Napatrzeć się nie można.

P.s. Następnym razem zrób jedną linijkę przerwy między zdjęciami - będzie się lepiej oglądać. 

Mówisz i masz, przerwy zrobione :) 

Dzięki Panowie !! :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wykonanie, super pomysł na dioramę. Krótko mówiąc całość genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kleiłem statku, wydaje mi się to strasznie trudne, po tym co tu widzę to potwierdza tylko moje przypuszczenia :) bardzo ładnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie miłe słowa :piwo:

Bobek, to nie jest wcale takie trudne. Fakt, skala jest mała, ale można się przyzwyczaić :) Proponuję zacząć od czegoś prostego, a może Ci się spodoba. Ja sam zacząłem niecałe dwa lata temu robić okręty w 700. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Nigdy nie ulepiłem okrętu, ale jak patrzę na Twój to sobie myślę, zrobię sobie taki! Po chwili namysłu stwierdzam: chyba nie zrobię, bo nie godzien jestem nawet patrzeć na Twoje dzieło! Rewelacyjny to mało powiedziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mierzu napisał:

jak patrzę na Twój to sobie myślę, zrobię sobie taki!

Popieram. 

3 godziny temu, Mierzu napisał:

Po chwili namysłu stwierdzam: chyba nie zrobię, bo nie godzien jestem nawet patrzeć na Twoje dzieło!

Aut ne tentaris aut pérfice!  

timthumb.jpeg.96d7d7124f05ba2ce547c4d9d5e1b80d.jpeg

Zobaczyłeś, teraz zacznij, rób, dokonuj!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki Panowie! :piwo:

4 godziny temu, Mierzu napisał:

Nigdy nie ulepiłem okrętu, ale jak patrzę na Twój to sobie myślę, zrobię sobie taki! Po chwili namysłu stwierdzam: chyba nie zrobię, bo nie godzien jestem nawet patrzeć na Twoje dzieło! Rewelacyjny to mało powiedziane. 

Mierzu, tutaj nie ma co się zastanawiać i myśleć. Trzeba robić! ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
11 minut temu, mikemc napisał:

Model chyba był prezentowany w Chełmży zeszłego roku. Na żywo wyglądał jeszcze lepiej. Masterpiece.

AA dzięki dzięki i zgadza się, byłem w Chełmży :) Nawet udało się zgarnąć nagrodę za najlepszy model wystawy wśród seniorów :) Ty tam chyba byłeś z Wasp'em? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.