Skocz do zawartości

Centurion 5/1 1971 Wietnam , Armia Australijska 1:35 AFV CLUB


MichalZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, do zaprezentowania mam ostatnio wykonany model jaki jest Centurion w wersji 5/1 w barwach Armii Australijskiej , model już wiekowy bo z 2006 roku ale bardzo dobrze wyposażony (za 115 zł model posiada blaszkę ,metalową lufe ,elementy z plastiku imitujące szkło oraz gumowe ale nie najgorszej jakości gąsienice ) obecne modele niektórych producentów za dużo wyższe pieniądze tego niestety często nie oferują... :/ , z dodatków to gumowa osłona armaty tego samego producenta, liny eureka, pakunki Black Dog  resztki po M48 oraz gitara z BNA , nie przykładałem wagi to części merytorycznej ,był to raczej model relaksacyjny , miały wyjść fajnie ;) 

IMG_20190730_181822.jpg

IMG_20190730_181842.jpg

IMG_20190730_181856.jpg

IMG_20190730_181915.jpg

IMG_20190730_181941.jpg

IMG_20190730_181958.jpg

IMG_20190730_182016.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam. Centurion w ogóle mi się podoba i podoba mi się także w tym wykonaniu. Mógłbyś poprawić tylko lewą gąsienicę na przodzie bo ucieka do zewnętrznej. Mam jeszcze pytanie skąd pomysł na szare zasobniki wieżowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TAW napisał:

Mniam. Centurion w ogóle mi się podoba i podoba mi się także w tym wykonaniu. Mógłbyś poprawić tylko lewą gąsienicę na przodzie bo ucieka do zewnętrznej. Mam jeszcze pytanie skąd pomysł na szare zasobniki wieżowe?

Dzięki wielkie ,gąsienica jest prosto ,to błotnik jest skrzywiony (jako imitacja wbitki,bądź zderzenia z przeszkodą) nie jednego to już zmyliło ,nawet na żywo, szare zasobniki jak i ogólny styl wykonania...inspiracją było to zdjęcie :) 

4 minuty temu, mandrivecs napisał:

Jak wszystko z Wietnamu, podoba się... Duży plus za żadko spotykany temat. 

Nie mogłem się jakoś przekonać,zwykle robiłem IIWW ...., a ostatecznie wciągnęło na tyle że mam już przygotowane do malowania M48, w pudłach czekają Duster, M728,M54A2r, Huey i Koreański M19A1 :)

67661571_2701628526570522_6434089909690040320_n.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona jarzma to dodatkowy gumowy element firmy AFV, był przerabiany abym mógł zainstalować szperacz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kryspacz napisał:

Piękna robota, bardzo fajne i oszczędne brudzenie.?

PS: Zapominałeś o strunach do gitary ?

Nie znalazłem tak cienkich żyłek bym mógł je wykonać, nawet najcieńsze 9 lub 8 od elektryka okazywały się za grube ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 6.08.2019 o 11:10, MichalZ napisał:

Nie znalazłem tak cienkich żyłek bym mógł je wykonać, nawet najcieńsze 9 lub 8 od elektryka okazywały się za grube ?

haha nie da się , przy takiej skali to te 0.09 cala , to żyłka musiała by mięć 0.0065 mm , model świetny nie ma co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.