Jump to content
Stojkovic

PL-01 prototype Takom 1:35

Recommended Posts

Oto i on! 

Pierwszy model kartonowy (papierowy) w plastiku! 

Będzie robiony prosto z pudła. 

Niebawem in-box! 

IMG_20191010_133340.jpg

• Thanks 1

Podglądam. Chyba jako jednego z niewielu bardzo ucieszyło mnie wydanie modelu tej maszyny - tak samo jak ucieszył by Anders i jeszcze parę innych platform koncepcyjnych/prototypowych. Tak samo jak cieszy mnie Kobuz od IBG... Polskiego sprzętu nigdy za wiele.
Dlatego dziwiłem się, że w założonym przeze mnie wątku na ten temat odzew prawie żaden, a jeśli już to w większości malkontenctwo, "że tektura, że sklejka, że już po temacie". A nad Mausami, Tortiosami i innym post germańskim i alianckim żelastwem, które nigdy nie zeszło ze sztalugi same "ochy" i "achy"... Cudze chwalicie - swego nie znacie, podpisuje się pod tym powiedzeniem obiema rękami.

A swoją drogą z tym teciakiem z tyłu to można fajną dioramkę zbudować...

fajnie! ogladam, choc powinien byc w kategorii 'si-fi' a nie tutaj 😉  

Edited by zipster

Godzinę temu, martinello napisał:

A które malowanie ?

Digital! 

Też ciekawa koncepcja 

Według mnie nawet ciekawsza niż zwykły digital. Ale będziesz miał jeszcze sporo czasu na wybór. No i pani inżynier też musi być :)

jeszcze gdzieś widziałem jedno takie kanciaste kamo, jak znajdę to wrzucę 

Edited by Bengal

Ja osobiście bym go zrobił bez osłon bocznych, w steranym kamo trójkolorowym, ew. z improwizowanymi siatkami na burtach i podstawce z tytułem  "Przedmieścia Kaliningradu/Przesmyk Suwalski/Przedmieścia Warszawy 202..." do wyboru zależnie czy podejść do tematu optymistycznie czy pesymistycznie. :D Malowanki typu wystawowego czy futurystycznego zupełnie mnie nie pociągają. Ale zasiadam i podglądam. 😉 

29 minut temu, Kamil K. napisał:

Ja osobiście bym go zrobił bez osłon bocznych, w steranym kamo trójkolorowym, ew. z improwizowanymi siatkami na burtach i podstawce z tytułem  "Przedmieścia Kaliningradu/Przesmyk Suwalski/Przedmieścia Warszawy 202..." do wyboru zależnie czy podejść do tematu optymistycznie czy pesymistycznie. :D Malowanki typu wystawowego czy futurystycznego zupełnie mnie nie pociągają. Ale zasiadam i podglądam. 😉 

Ja bym raczej dał tytuł "Strażnik polsko - chińskiego pogranicza" hehe... 

• Like 1

4 minuty temu, mandrivecs napisał:

Skąd to zdjęcie? Kto go zbudował? 

naszczeście nie ja :D

widziałem na na fb ale nie pamiętam autora a na szybko w goglu namierzone

Na pewno nie zrobię go w jednym kolorze. Bardziej chyba realistyczny scenariusz to wojna Polsko - Polska. PiS kontra rebelianci 😀

• Like 3

3 minuty temu, Stojkovic napisał:

Na pewno nie zrobię go w jednym kolorze. Bardziej chyba realistyczny scenariusz to wojna Polsko - Polska. PiS kontra rebelianci 😀

Jeśli nie chcesz tu za moment 10 stron nie na temat to Panie Stojkovic i Sabo nie idźcie tą drogą..! 

5 minut temu, Stojkovic napisał:

za

Czy ktośw ie, gdzie można kupić gotowe szablony pod digitala?

4 minuty temu, Stojkovic napisał:

Czy ktośw ie, gdzie można kupić gotowe szablony pod digitala?

samemu zrobić?

Na schemacie jest bardzo drobniutkie, więc zastanawiam się jakie są alternatywy do wykorzystania przy zabawie z tym camo.

Nakręcamy się propagandowym nawet nie prototypem.

Szczerze, wolałbym "Andersa" zamiast tej propagandowej wersji cv-90. Ale to moje prywatne zdanie... Albo inną Meridą czy ewentualnie Twardym co przynajmniej jest realne a nie sci fi...

• Thanks 1
  • Confused 1