Skocz do zawartości

PL-01 prototype Takom 1:35


Stojkovic

Rekomendowane odpowiedzi

Podglądam. Chyba jako jednego z niewielu bardzo ucieszyło mnie wydanie modelu tej maszyny - tak samo jak ucieszył by Anders i jeszcze parę innych platform koncepcyjnych/prototypowych. Tak samo jak cieszy mnie Kobuz od IBG... Polskiego sprzętu nigdy za wiele.
Dlatego dziwiłem się, że w założonym przeze mnie wątku na ten temat odzew prawie żaden, a jeśli już to w większości malkontenctwo, "że tektura, że sklejka, że już po temacie". A nad Mausami, Tortiosami i innym post germańskim i alianckim żelastwem, które nigdy nie zeszło ze sztalugi same "ochy" i "achy"... Cudze chwalicie - swego nie znacie, podpisuje się pod tym powiedzeniem obiema rękami.

 A swoją drogą z tym teciakiem z tyłu to można fajną dioramkę zbudować...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym go zrobił bez osłon bocznych, w steranym kamo trójkolorowym, ew. z improwizowanymi siatkami na burtach i podstawce z tytułem  "Przedmieścia Kaliningradu/Przesmyk Suwalski/Przedmieścia Warszawy 202..." do wyboru zależnie czy podejść do tematu optymistycznie czy pesymistycznie. :D Malowanki typu wystawowego czy futurystycznego zupełnie mnie nie pociągają. Ale zasiadam i podglądam. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kamil K. napisał:

Ja osobiście bym go zrobił bez osłon bocznych, w steranym kamo trójkolorowym, ew. z improwizowanymi siatkami na burtach i podstawce z tytułem  "Przedmieścia Kaliningradu/Przesmyk Suwalski/Przedmieścia Warszawy 202..." do wyboru zależnie czy podejść do tematu optymistycznie czy pesymistycznie. :D Malowanki typu wystawowego czy futurystycznego zupełnie mnie nie pociągają. Ale zasiadam i podglądam. ? 

Ja bym raczej dał tytuł "Strażnik polsko - chińskiego pogranicza" hehe... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stojkovic napisał:

Na pewno nie zrobię go w jednym kolorze. Bardziej chyba realistyczny scenariusz to wojna Polsko - Polska. PiS kontra rebelianci ?

Jeśli nie chcesz tu za moment 10 stron nie na temat to Panie Stojkovic i Sabo nie idźcie tą drogą..! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nakręcamy się propagandowym nawet nie prototypem.

Szczerze, wolałbym "Andersa" zamiast tej propagandowej wersji cv-90. Ale to moje prywatne zdanie... Albo inną Meridą czy ewentualnie Twardym co przynajmniej jest realne a nie sci fi...

  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.