Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, em napisał:

Czyli macie model w domu?

Na Ukrainie mają być w październiku, stąd pytanie.

Może doprecyzuj o które wydanie Ci konkretnie chodzi, bo chyba tutaj jest nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, caughtinthemiddle napisał:


Modelsvit ma magazyny (a teraz to może i produkcję, tego nie wiem) w Bułgarii, zapewne tam kompletują modele i dlatego w innych krajach gotowe zestawy mogą znaleźć się szybciej niż w ojczyźnie.

Tak wiem, pytanie było proste ,czy macie już w domach model Modelsvita Su-17M4/ Su-22M4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No macie, nacie. Trzeba wiedzieć który sklep ma swoje dojścia do modeli.  W pudełku z Su -M4R i Su-22M4 praktycznie te same wypraski tylko w Su-17M4R brak ramki z bombkami. W obu nie ma kierowanych pocisków rakietowych powietrze ziemia. Jak ktoś ma kalkomanie do polskich Suk może je robić do woli. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Jaworznie rozmawiałem z gościem z ClearPropa nt Mig23, twierdził że w 25 wydadzą Miga23 MF i UB ... Ciekawe czy się zmaterializują jak Suczka z Modelsvita?

Czy ktoś już kleił te Migi 23 co już są dostępne? Bo w pudełku wyglądają na super szczegółowe ale i dość skomplikowane w montażu... Ciekawi mnie jak spasowanie i składalność...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mysiek13 napisał:

Czy ktoś już kleił te Migi 23 co już są dostępne? Bo w pudełku wyglądają na super szczegółowe ale i dość skomplikowane w montażu... Ciekawi mnie jak spasowanie i składalność...

Na FB ktoś kleił chwilę po tym jak zostały wydane i wyglądało to dość obiecująco. 

 

Edytowane przez rudy0007
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mysiek13 napisał:

Wczoraj w Jaworznie rozmawiałem z gościem z ClearPropa nt Mig23, twierdził że w 25 wydadzą Miga23 MF i UB ... Ciekawe czy się zmaterializują jak Suczka z Modelsvita?

Czy ktoś już kleił te Migi 23 co już są dostępne? Bo w pudełku wyglądają na super szczegółowe ale i dość skomplikowane w montażu... Ciekawi mnie jak spasowanie i składalność...

Właśnie miałem wrzucić relkę tego z Britmodellera, ale mnie uprzedziłeś 🙂 Nieżle tam koleś się postarał a i dodał coś od siebie 🙂
Natomiast news który zapodałeś o wydaniu w MFa i UB jest baaaardzo pozytywny 🙂 Mam nadzieję, że się jednak zmaterializuje jak suki Modelsvita 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pasqual napisał:

To czego nie dokonały Tomcaty, zrealizują Phantomy.

Zrujnują mnie!

 

 

Finemolds zapowiedział też F-14A w malowaniu VF-2 tylko coś sie nie chce link załadować. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wymysl napisał:

1726080014548.jpg

1726080009249.jpg

Aż dziwne, że do tej pory tego nie wydali.

Tylko szachownice na schematach niewłaściwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2024 o 17:45, barszczo napisał:

Wczesne Phantomy od Fine Molds planowane na marzec 2025. Na dole ramka z nowym skrzydłem, jako ciekawostka, hamulce aerodynamiczne będzie można zrobić w pozycji otwartej:

2055243746_FineMoldsF-4B2.jpg.2a8b1fa8eae2e55b4c931b8a80e1e96f.jpg

Ale ten powyżej to jest nie "wczesny", a F-4N. Ramka z nowym skrzydłem przynależy do niego. Dla mnie super, bo wygląda na to, że jest szansa że FM ogarnie wszystkie wersje: i G, i S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.