Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mirage3 napisał:

To teraz coś na chłodno 🙃

 

Special Hobby Sabb SK-37 VIGGEN

Nowość na 2022.

 

Ochłodziłeś klimat, ale podniosłeś ciśnienie 😁 A sąsiadów z południa to z zazdrości wyduszę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, paziu napisał:

wszyscy gadu gadu o AH a tym czasem ibg zaorało cały modelarski świat. Brawo IBG

Za bardzo bym się nie cieszył.Na sąsiednim forum już jest kręcenie nosem na nitowanie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rektor napisał:

 

Rzadko tam zaglądam. Nie znoszę ich ale teraz  MUSZĘ! :)

 

Uprzedzam że robisz to na własną odpowiedzialność.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rektor napisał:

Nie znoszę ich

Teraz to mnie zaintrygowałeś.Wszak to forum na bardzo wysokim poziomie.Jak można ich nie znosić?:hmmm:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Botan napisał:

Taka nowość od AML - kalkomanie do Mosquito NF.XII z 307 dywizjonu

 

 

Tylko szkoda, że nie ma dostępnego żadnego mosquito w 1/72 w wersji z polskiego dywizjonu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kolekcjoner WP napisał:

Ale 90 zł za 22 letni model to lekka przesada.

Bo pudełko duże 😆, skleiłem i całkie fajny, problemów wielkich nie było...trochę przy gondolach silników poszła szpachla, tylko że kobyła na półce😉, nie mieści się u aliantów😋.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, myszaty napisał:

Bo pudełko duże 😆, skleiłem i całkie fajny, problemów wielkich nie było...trochę przy gondolach silników poszła szpachla, tylko że kobyła na półce😉, nie mieści się u aliantów😋.

 

 

No to będzie problem, bo ja też mam za mało miejsca na półce Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, a w składziku czekają dwa polskie szkoleniowe Potez 540 i Amiot 143.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kolekcjoner WP napisał:

 

No to będzie problem, bo ja też mam za mało miejsca na półce Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, a w składziku czekają dwa polskie szkoleniowe Potez 540 i Amiot 143.

Ja w pierwszej kolejności robiłem modele które miały szachownice (nawet małe) , te Francuzy czekały i czekały ... były trochę na wyrost. Owszem, nasi latali, ale latali też na wielu innych samolotach, na testach, okazjonalnie, jako członkowie załóg,  ferry, niechciani w PSP, polonusi, były tez nieloty w polskich szkołach (oznaczone szachownicami) i pewnie można tak wyliczać i wyliczać. W Luftwaffe też znajdą się lotnicy z polskimi korzeniami .

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hello napisał:

 

Masz jakieś obrazki ? Chętnie ogladnę .

Jeżeli miałbym prowadzić na forum relację, to zapewne musiałbym dorobić wnętrze do tych samolotów, a to bardzo dużo roboty :szczerbol:

Ale skoro nalegasz, to może na początku roku go zacznę w dziale vintage.

 

 

 

8 godzin temu, kopernik napisał:

Ja w pierwszej kolejności robiłem modele które miały szachownice (nawet małe) , te Francuzy czekały i czekały ... były trochę na wyrost. Owszem, nasi latali, ale latali też na wielu innych samolotach, na testach, okazjonalnie, jako członkowie załóg,  ferry, niechciani w PSP, polonusi, były terz nieloty w polskich szkołach (oznaczone szachownicami) i pewnie można tak wyliczać i wyliczać. W Luftwaffe też znajdą się lotnicy z polskimi korzeniami .

Ja już skleiłem bardzo dużo maszyn z szachownicami, a samoloty z Francji są przez modelarzy pomijane. Jedynie to widuje się często CR.714 z szachownicami. Pełną kolekcję francuskich poloników ma użytkownik @ZIO BY NAITT, którą pokazał kiedyś w wątku 100 lat polskich skrzydeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.